Program
Ogólnopolski Głos Profilaktyki Drukuj
30.06.2014.


Uczniowie Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu uczestniczyli w akcji „Ogólnopolski Głos Profilaktyki", której częścią był happening „Przestańmy biec".

Ogólnopolski Głos Profilaktyki


Uczestnicy maszerując po rynku miejskim w Ciechanowcu trzymali ponad głowami napisane na kolorowych kartkach zawołania zgodne z ideą akcji, a potem odczytali odezwę społecznościową „Profilaktyka a Ty”. Podczas happeningu przeprowadzono społeczny zryw „Wolne Serca”, podczas którego uczestnicy spotkania wybijali prawą ręką rytm bicia serca.

Zatrzymajmy się na chwilę, połóżmy prawą dłoń na sercu i przez 60 sekund wybijajmy wspólnie jego rytm. Rytm Wolnych Serc. Serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serc pięknych i zdrowych, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne. Serc silnych i pomocnych innym. Serc pokoleń. Serc ludzi, którzy mogą różnić się od siebie, ale potrafią działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami. Tylko 60 sekund. Tak niewiele, a znaczyć będzie tak bardzo dużo”- zachęcali organizatorzy akcji.
  


Ogólnopolski Głos Profilaktyki

Ogólnopolski Głos Profilaktyki
 
Ogólnopolski Głos Profilaktyki

fot. Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl