Nowe tablice informacyjno-turystyczne w centrum miasta Drukuj
03.07.2014.


Ciechanowiec realizując założenia promocji kulturalnej i turystycznej gminy dokonał montażu w centrum miasta tablic z planem miasta i mapą gminy Ciechanowiec.

Nowe tablice informacyjno-turystyczne w centrum miasta


Na tablicach zostały zaznaczone atrakcyjne turystyczne miejsca, zabytki, instytucje kulturalne, infrastruktura noclegowo-gastronomiczna i wszystko to, co jest niezbędne turystom do pobytu w naszej gminie.  Plansze uzupełniają ofertę podstawowych informacji w dowolnym momencie, niezależnie od godzin otwarcia znajdującego się w Ciechanowcu Punktu Informacji Turystycznej.

Tablice informacyjno-turystyczne są kolejnym elementem po nowym oznakowaniu ulic i utworzeniu Punktu Informacji Turystycznej, dzięki któremu Ciechanowiec ma stać się bardziej przyjazny turystycznie.

Tablice zostały wykonane i zamontowane na zlecenie Gminy Ciechanowiec w ramach projektu  realizowanego z Osi priorytetowej 4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2014 Działanie 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju. Całkowity nakład inwestycyjny wyniósł 19 434 zł, z czego dofinansowanie wyniosło 12 640, a wkład własny z budżetu gminy 6 794 zł.
  

Nowe tablice informacyjno-turystyczne w centrum miasta
 

Nowe tablice informacyjno-turystyczne w centrum miasta

Nowe tablice informacyjno-turystyczne w centrum miasta

fot. Z. Poniatowski MPI 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl