Program
Zbliża się początek rundy jesiennej sezonu piłkarskiego 2014/2015 Drukuj
04.08.2014.


Drużyna seniorów COKiS Ciechanowiec, która w poprzednim sezonie grała w grupie podlaskiej I Klasy A, awansowała do Klasy okręgowej.

Zbliża się początek rundy jesiennej sezonu piłkarskiego 2014/2015

fot. E. Wysocka


Po wygraniu 10 meczów, zremisowaniu 3 i przegraniu 7, zdobyła 33 punkty i z 4 miejsca w tabeli awansowała do Klasy okręgowej, w której zawodnicy z Ciechanowca grali ostatni raz w  rundzie jesiennej sezonu 2003/2004, ostatnim sezonie istnienia Unii Ciechanowiec.

Seniorzy COKiS Ciechanowiec trafili do grupy podlaskiej I, w której spotkają się z Klubem Sportowym Rudnia Zabłudów, Ludowym Zespołem Sportowym Husar Nurzec, Uczniowskim Klubem Sportowym Pionier Brańsk, Promilem Białystok, Pasją Kleosin, Klubem Sportowym Orlęta Czyżew, Klubem Sportowym Ludowy Zespół Sportowy Narewka, Uczniowskim Klubem Sportowym Krypnianka Krypno, Gminnym Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe Korona Dobrzyniewo, Środowiskowym Klubem Sportowym Kolejarz Czeremcha, Ludowym Klubem Sportowym Iskra Narew, Międzyzakładowym Klubem Sportowym Tur II Bielsk Podlaski i Białostockim Klubem Sportowym Hetman Białystok.

W pierwszej kolejce rozgrywek, zaplanowanej na 16 - 17 sierpnia, COKiS Ciechanowiec ma zagrać na wyjeździe z KS Rudnia Zabłudów. Zmagania w Pucharze Polski seniorzy COKiS Ciechanowiec rozpoczną od drugiej rundy (27 sierpnia) meczem z Promilem Białystok.

W nadchodzącym sezonie będą brały udział też dwie młodzieżowe drużyny COKiS. Juniorzy młodsi i młodzicy zagrają w II grupach swoich kategorii wiekowych.

Trenerami piłkarskich drużyn COKiS-u pozostają: seniorów - Bogdan Olędzki, juniorów młodszych - Daniel Kujawski, młodzików - Sławomir Pietrzykowski.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl