Program
Ciechanowiec świętował na sportowo Drukuj
21.08.2014.

15 sierpnia na Stadionie Miejskim spotkali się siatkarze, kajakarze i piłkarskie reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca.
 

fot. Z. Poniatowski MPI


Sportowe zmagania rozpoczęły się od Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora COKiS, w którym udział wzięły trzy drużyny. Po rozgrywkach toczonych systemem "każdy z każdym" I miejsce zajęli Jakub Koc i Piotr Aneszko, II miejsce - Maciej i Mikołaj Oblińscy, a III - Kacper Bagiński i Adam Koc.

Tradycyjne spotkania entuzjastów piłki nożnej "strona na stronę" rozegrane zostały w dwóch kategoriach wiekowych. Dzięki golom strzelonym przez Dawida Rytla i Michała Kulczakiewicza mecz drużyn do lat 30. zakończył się zwycięstwem lewobrzeżnych "Ciarkunów" 2:0. W meczu reprezentacji powyżej lat 30. drużyna prawobrzeżnych "Mazurów" w przepisowym czasie gry zremisowała 1:1 (bramki: Tomasz Sękal i Bogdan Michalczuk), ale przegrała w rzutach karnych 4:5, więc oba Puchary Burmistrza pozostały na kolejny rok w lewobrzeżnym Ciechanowcu.

VII Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca tradycyjnie odbyły się pomiędzy meczami "strona na stronę". W zawodach na ciechanowieckim zalewie w kategorii jedynek pierwsze miejsce zajął Patryk Fiedoruk, drugie Krzysztof Górkowski, trzecie Paweł Czołomiej, czwarte Tomasz Reczko a piąte Jakub Kokoszko. W kategorii par mieszanych zwycięstwo wywalczyli Daria i Patryk Fiedoruk, a za nimi uplasowali się Ola i Jakub Kokoszko. Na trzecim miejscu znaleźli się Marzena Biała i Adam Wojtkowski a na czwartym Aneta Baczewska i Krzysztof Górkowski. 


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl