buy medication online
 
Ciechanowiec świętował na sportowo Drukuj
21.08.2014.

15 sierpnia na Stadionie Miejskim spotkali się siatkarze, kajakarze i piłkarskie reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca.
 

fot. Z. Poniatowski MPI


Sportowe zmagania rozpoczęły się od Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora COKiS, w którym udział wzięły trzy drużyny. Po rozgrywkach toczonych systemem "każdy z każdym" I miejsce zajęli Jakub Koc i Piotr Aneszko, II miejsce - Maciej i Mikołaj Oblińscy, a III - Kacper Bagiński i Adam Koc.

Tradycyjne spotkania entuzjastów piłki nożnej "strona na stronę" rozegrane zostały w dwóch kategoriach wiekowych. Dzięki golom strzelonym przez Dawida Rytla i Michała Kulczakiewicza mecz drużyn do lat 30. zakończył się zwycięstwem lewobrzeżnych "Ciarkunów" 2:0. W meczu reprezentacji powyżej lat 30. drużyna prawobrzeżnych "Mazurów" w przepisowym czasie gry zremisowała 1:1 (bramki: Tomasz Sękal i Bogdan Michalczuk), ale przegrała w rzutach karnych 4:5, więc oba Puchary Burmistrza pozostały na kolejny rok w lewobrzeżnym Ciechanowcu.

VII Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca tradycyjnie odbyły się pomiędzy meczami "strona na stronę". W zawodach na ciechanowieckim zalewie w kategorii jedynek pierwsze miejsce zajął Patryk Fiedoruk, drugie Krzysztof Górkowski, trzecie Paweł Czołomiej, czwarte Tomasz Reczko a piąte Jakub Kokoszko. W kategorii par mieszanych zwycięstwo wywalczyli Daria i Patryk Fiedoruk, a za nimi uplasowali się Ola i Jakub Kokoszko. Na trzecim miejscu znaleźli się Marzena Biała i Adam Wojtkowski a na czwartym Aneta Baczewska i Krzysztof Górkowski. 


          Więcej zdjęć...
 

Informator

Bezpłatne zabiegi fizykoterapii i rehabilitacji
Bezpłatne zabiegi fizykoterapii i rehabilitacji
Przychodnia Lekarska „Medyk” w Ciechanowcu zaprasza do nieodpłatnego skorzystania z zabiegów fizykoterapii i rehabilitacji dla pacjentów lekarzy pracujących w Przychodni. Osoby zainteresowane zabiegami, proszone są o zgłoszenie się w tym celu do swojego lekarza rodzinnego... »»
 
Konsultacje projektu Programu współpracy w 2020 roku z organizacjami pozarządowymi
logo NGO
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2020 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami... »»
 
Wszystko dla Ojczyzny - spotkanie autorskie z Robertem Radzikiem
Wszystko dla Ojczyzny - spotkanie autorskie z Robertem RadzikiemMiejska Biblioteka w Ciechanowcu zaprasza 17 października o godz. 18.00 na spotkanie autorskie z Robertem Radzikiem, autorem książki "Wszystko dla Ojczyzny"... »»
 
Ankieta - badanie opinii czytelników
Ankieta - badanie opinii czytelników książek
Instytut Książki i Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zapraszają do udziału w badaniu opinii czytelników książek. Badanie jest dobrowolne i skierowane do osób, które chcą podzielić się opinią... »»
 
Kampania informacyjna o stypendiach - baza aktualnych ofert
Kampania informacyjna o stypendiach
Gmina Ciechanowiec przystąpiła do udziału w kampanii informacyjnej programów stypendialnych w ramach współpracy z Fundacją Dobra Sieć, która poprzez serwis internetowy... »»
 
Kalendarz polowań Koła Łowieckiego "Rogacz" w Ciechanowcu 2019/2020
Plan polowań na zwierzynę łowną na sezon łowiecki 2019/2020Zarząd Koła Łowieckiego "Rogacz" w Ciechanowcu podaje kalendarz polowań zbiorowych Koła na podstawie Regulaminu Polowań na sezon łowiecki 2019/2020... »»
 
Więcej z informatora
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card