Ciechanowiec świętował na sportowo Drukuj
21.08.2014.

15 sierpnia na Stadionie Miejskim spotkali się siatkarze, kajakarze i piłkarskie reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca.
 

fot. Z. Poniatowski MPI


Sportowe zmagania rozpoczęły się od Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora COKiS, w którym udział wzięły trzy drużyny. Po rozgrywkach toczonych systemem "każdy z każdym" I miejsce zajęli Jakub Koc i Piotr Aneszko, II miejsce - Maciej i Mikołaj Oblińscy, a III - Kacper Bagiński i Adam Koc.

Tradycyjne spotkania entuzjastów piłki nożnej "strona na stronę" rozegrane zostały w dwóch kategoriach wiekowych. Dzięki golom strzelonym przez Dawida Rytla i Michała Kulczakiewicza mecz drużyn do lat 30. zakończył się zwycięstwem lewobrzeżnych "Ciarkunów" 2:0. W meczu reprezentacji powyżej lat 30. drużyna prawobrzeżnych "Mazurów" w przepisowym czasie gry zremisowała 1:1 (bramki: Tomasz Sękal i Bogdan Michalczuk), ale przegrała w rzutach karnych 4:5, więc oba Puchary Burmistrza pozostały na kolejny rok w lewobrzeżnym Ciechanowcu.

VII Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca tradycyjnie odbyły się pomiędzy meczami "strona na stronę". W zawodach na ciechanowieckim zalewie w kategorii jedynek pierwsze miejsce zajął Patryk Fiedoruk, drugie Krzysztof Górkowski, trzecie Paweł Czołomiej, czwarte Tomasz Reczko a piąte Jakub Kokoszko. W kategorii par mieszanych zwycięstwo wywalczyli Daria i Patryk Fiedoruk, a za nimi uplasowali się Ola i Jakub Kokoszko. Na trzecim miejscu znaleźli się Marzena Biała i Adam Wojtkowski a na czwartym Aneta Baczewska i Krzysztof Górkowski. 


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl