Lekkoatleci z Ciechanowca wystartują w Mistrzostwach Polski Młodzików Drukuj
17.09.2014.


Ciechanowieccy lekkoatleci startujący w kategorii młodzików, po sierpniowym obozie treningowym klubu LŁKS „Prefbet” Śniadowo Łomża, który odbywał się w Szklarskiej Porębie, wzięli udział w  Mistrzostwach Województwa Młodzików w Białymstoku.

Lekkoatleci z Ciechanowca wystartują w Mistrzostwach Polski Młodzików


Kacper Warchoł w biegu na 100 m uzyskał czas 12,15 s i zdobył złoty medal, a w biegu na 300 m uzyskując czas 38,48 s pobił rekord życiowy i zajął drugie miejsce. Biegnący na tym samym dystansie Przemysław Łyskawy zajął trzecie miejsce z rekordem życiowym 39,22 s. Wśród dziewcząt Karolina Raźniak dwukrotnie zajęła 7 miejsce: w rzucie oszczepem i dyskiem, a Jolanta Reczko była 8 w rzucie dyskiem i 5 w rzucie oszczepem.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się 13 września w Zamościu wystartowało czworo zawodników z Ciechanowca. Katarzyna Szymaniak zajęła 5 miejsce w rzucie oszczepem (rekord życiowy 22.96 m), a Karolina Raźniak -16 miejsce w rzucie oszczepem (17.90 m) oraz 8 w rzucie dyskiem (18.17 m). Kacper Warchoł poprawiając rekord życiowy na 38.36 s zajął 2 miejsce w biegu na 300 m oraz 5 miejsce w biegu na 100 m (12.22 s), a Przemysław Łyskawy z wynikiem 39.35 s zajął 7 miejsce w biegu na 300 m i zajął 1 miejsce w skoku w dal z rekordem życiowym 6.02 m.

Międzywojewódzkie zawody były kwalifikacją do tegorocznej docelowej imprezy młodzików, którą są Mistrzostwa Polski Młodzików – Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego. W odbywających się w dniach 27-28 września 2014 r. w Zielonej Górze zawodach wystartują Przemysław Łyskawy i Kacper Warchoł, którzy wywalczyli awans zajmując I i II miejsca w swoich konkurencjach. Ciechanowieckim trenerem LŁKS „Prefbet” Śniadowo Łomża jest Cezary Koziarski.
  


Lekkoatleci z Ciechanowca wystartują w Mistrzostwach Polski Młodzików

Lekkoatleci z Ciechanowca wystartują w Mistrzostwach Polski Młodzików
 
Lekkoatleci z Ciechanowca wystartują w Mistrzostwach Polski Młodzików

Lekkoatleci z Ciechanowca wystartują w Mistrzostwach Polski Młodzików

Lekkoatleci z Ciechanowca wystartują w Mistrzostwach Polski Młodzików

fot. C. Koziarski 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl