Wakacje z tańcem Drukuj
18.09.2014.


Dzieci z działającego przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu zespołu tańców nowoczesnych C-c Squad spędziły ostatnie dni wakacji tańcząc z gwiazdami.

Wakacje z tańcem


Obóz taneczny zorganizowany przez instruktora Roberta Kota odbywał się na Mazurach w malowniczo położonym ośrodku wczasowym „Guzianka” w Rucianem-Nidzie. Nasi młodzi tancerze mieli okazję mile spędzić czas oraz zintegrować się z grupami tanecznymi z Siemiatycz i Zbuczyna. Celem obozu było doskonalenie umiejętności tanecznych, podnoszenie sprawności fizycznej,  integracja z rówieśnikami w połączeniu z wypoczynkiem.

Dwa razy dziennie dzieci uczestniczyły w zajęciach tanecznych. Pierwszym stylem, który intensywnie trenowały pod kierunkiem Małgorzaty Prasuły, tancerki występującej między innymi w „Studio Buffo” oraz  z zespołem „Ich Troje” był jazz dance. Finalistka „You Can Dance”, instruktorka „Egurola Dance Studio” Klaudia „Jadźka” Koruba prowadziła widowiskowe i dynamiczne zajęcia z hip-hopu.

Liczne atrakcje, które wypełniały czas między zajęciami tanecznymi, nie pozwalały na nudę. Dzieci wzięły udział w spływie pontonowym urokliwą rzeką Krutynią oraz zwiedziły Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Dużą atrakcją były wycieczki rowerowe wśród zieleni mazurskich lasów i pięknych jezior. Ponadto uczestnicy obozu mieli do dyspozycji między innymi kompleks boisk, salę bilardową, siłownię, oraz prywatną plażę strzeżoną. Mieli również okazję wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów pływackich. Wieczory wypełnione były wspólnymi, wesołymi zabawami przy ognisku i karaoke. Największą popularnością cieszyły się dyskoteki, na których dzieci miały możliwość podzielenia się umiejętnościami tanecznymi z uczestnikami obozów sportowych mieszkającymi w ośrodku.

Efektem ośmiodniowych treningów, były cztery robiące niesamowite wrażenie układy taneczne, które młodzi artyści zaprezentowali przed licznie zgromadzoną widownią. Jednak najbardziej liczy się pasja do tańca, którą uczestnicy obozu będą w przyszłości zarażać swoich kolegów.

                                                                

Teodor Niemyjski
opiekun grupyWakacje z tańcem
  
Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem
 
Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem

fot. C-c Squad 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl