Wakacje z tańcem Drukuj
18.09.2014.


Dzieci z działającego przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu zespołu tańców nowoczesnych C-c Squad spędziły ostatnie dni wakacji tańcząc z gwiazdami.

Wakacje z tańcem


Obóz taneczny zorganizowany przez instruktora Roberta Kota odbywał się na Mazurach w malowniczo położonym ośrodku wczasowym „Guzianka” w Rucianem-Nidzie. Nasi młodzi tancerze mieli okazję mile spędzić czas oraz zintegrować się z grupami tanecznymi z Siemiatycz i Zbuczyna. Celem obozu było doskonalenie umiejętności tanecznych, podnoszenie sprawności fizycznej,  integracja z rówieśnikami w połączeniu z wypoczynkiem.

Dwa razy dziennie dzieci uczestniczyły w zajęciach tanecznych. Pierwszym stylem, który intensywnie trenowały pod kierunkiem Małgorzaty Prasuły, tancerki występującej między innymi w „Studio Buffo” oraz  z zespołem „Ich Troje” był jazz dance. Finalistka „You Can Dance”, instruktorka „Egurola Dance Studio” Klaudia „Jadźka” Koruba prowadziła widowiskowe i dynamiczne zajęcia z hip-hopu.

Liczne atrakcje, które wypełniały czas między zajęciami tanecznymi, nie pozwalały na nudę. Dzieci wzięły udział w spływie pontonowym urokliwą rzeką Krutynią oraz zwiedziły Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Dużą atrakcją były wycieczki rowerowe wśród zieleni mazurskich lasów i pięknych jezior. Ponadto uczestnicy obozu mieli do dyspozycji między innymi kompleks boisk, salę bilardową, siłownię, oraz prywatną plażę strzeżoną. Mieli również okazję wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów pływackich. Wieczory wypełnione były wspólnymi, wesołymi zabawami przy ognisku i karaoke. Największą popularnością cieszyły się dyskoteki, na których dzieci miały możliwość podzielenia się umiejętnościami tanecznymi z uczestnikami obozów sportowych mieszkającymi w ośrodku.

Efektem ośmiodniowych treningów, były cztery robiące niesamowite wrażenie układy taneczne, które młodzi artyści zaprezentowali przed licznie zgromadzoną widownią. Jednak najbardziej liczy się pasja do tańca, którą uczestnicy obozu będą w przyszłości zarażać swoich kolegów.

                                                                

Teodor Niemyjski
opiekun grupyWakacje z tańcem
  
Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem
 
Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem

fot. C-c Squad 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl