Program
To był weekend cudów. Dziękujemy! Drukuj
19.12.2014.To był weekend cudów. Dziękujemy!


SZLACHETNA PACZKA trwa. Dzieje się w nas. W sercach obdarowanych i radości tych, którzy na nowo odkryli sens dzielenia się z innymi. Serdecznie dziękujemy naszym Darczyńcom za Wielkie Serca, za wsparcie tej ważnej inicjatywy w naszym rejonie i chęć przygotowania paczek.

13 i 14 grudnia 2014 roku to dni finału ogólnopolskiego projektu pomocy potrzebującym rodzinom „Szlachetna Paczka”. Rejon Ciechanowiec obejmował miasto i gminę Ciechanowiec oraz okoliczne gminy: Boguty, Grodzisk, Klukowo, Nur, Perlejewo, Rudka.

Realizacja powyższego projektu stowarzyszenia Wiosna w rejonie Ciechanowca była pod wieloma względami szczególna. Projekt połączył ponad 3000 osób: darczyńców, wolontariuszy, czyli SuperW, dobroczyńców oraz członków rodzin w potrzebie. Do 40 rodzin naszego rejonu dotarła w ten weekend nadzieja i informacja: jesteście Ważni.

Serdecznie dziękujemy naszym Darczyńcom za Wielkie Serca, za wsparcie tej ważnej inicjatywy w naszym rejonie i chęć przygotowania paczek.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy przyczynili się do realizacji powyższego projektu za duchowe i czynne wsparcie, za ciepło, radość i bezinteresowną pomoc.

Dziękujemy za wytrwałość, za ten wspólnie spędzony czas - za to, że byliśmy razem. Jesteśmy bardzo wdzięczni i dumni, że udało się nam razem dotrzeć do finału!

                                           

Lider Rejonu i Wolontariusze Szlachetnej Paczki Ciechanowiec 2014 To był weekend cudów. Dziękujemy!

fot. Gimnazjum w Ciechanowcu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl