To był weekend cudów. Dziękujemy! Drukuj
19.12.2014.To był weekend cudów. Dziękujemy!


SZLACHETNA PACZKA trwa. Dzieje się w nas. W sercach obdarowanych i radości tych, którzy na nowo odkryli sens dzielenia się z innymi. Serdecznie dziękujemy naszym Darczyńcom za Wielkie Serca, za wsparcie tej ważnej inicjatywy w naszym rejonie i chęć przygotowania paczek.

13 i 14 grudnia 2014 roku to dni finału ogólnopolskiego projektu pomocy potrzebującym rodzinom „Szlachetna Paczka”. Rejon Ciechanowiec obejmował miasto i gminę Ciechanowiec oraz okoliczne gminy: Boguty, Grodzisk, Klukowo, Nur, Perlejewo, Rudka.

Realizacja powyższego projektu stowarzyszenia Wiosna w rejonie Ciechanowca była pod wieloma względami szczególna. Projekt połączył ponad 3000 osób: darczyńców, wolontariuszy, czyli SuperW, dobroczyńców oraz członków rodzin w potrzebie. Do 40 rodzin naszego rejonu dotarła w ten weekend nadzieja i informacja: jesteście Ważni.

Serdecznie dziękujemy naszym Darczyńcom za Wielkie Serca, za wsparcie tej ważnej inicjatywy w naszym rejonie i chęć przygotowania paczek.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy przyczynili się do realizacji powyższego projektu za duchowe i czynne wsparcie, za ciepło, radość i bezinteresowną pomoc.

Dziękujemy za wytrwałość, za ten wspólnie spędzony czas - za to, że byliśmy razem. Jesteśmy bardzo wdzięczni i dumni, że udało się nam razem dotrzeć do finału!

                                           

Lider Rejonu i Wolontariusze Szlachetnej Paczki Ciechanowiec 2014 To był weekend cudów. Dziękujemy!

fot. Gimnazjum w Ciechanowcu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl