Wychowanie poprzez Karate II edycja Drukuj
03.02.2015.
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate rozpoczyna realizację projektu pod nazwą „Wychowanie poprzez Karate II edycja”, dofinansowanego w ramach wspierania realizacji zadań publicznych przez Burmistrza Ciechanowca.

Adresatami zadania są mieszkańcy gminy Ciechanowiec od 9 do 18 lat, którzy w grupie 10 osób będą uczestniczyć w ciągu trzech miesięcy w 28 treningach wraz z pogadankami,  o charakterze sportowo edukacyjnym, mających na celu przybliżenie młodym ludziom korzyści wynikających z uprawiania sportu karate a tym samym przeciwdziałaniu zjawiskom patologicznym poprzez pracę nad sobą, nad własnymi emocjami. Zadanie ma też na celu promocję zdrowego stylu życia oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież.

Zadanie publiczne realizowane będzie w okresie od 1 lutego do 21 maja 2015 r. w sali sportowej Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate w Ciechanowcu, plac 3 Maja 20, I piętro.

Spotkania uczestników będą odbywać się dwa razy w tygodniu we wtorki o godz.16.30 i w środy o godz. 18.00. Rekrutacja uczestników do 7 lutego 2014 r., informacje pod tel. 604 259 053.

                                                         
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
 

Wychowanie poprzez Karate II edycja
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl