Zimowe wieczory z kolędą Drukuj
05.02.2015.

Do kilkuletniej już tradycji Społecznej Szkoły Muzycznej działającej w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu należą koncerty uczniów szkoły. W tym roku w nastrojowej, świątecznej scenerii zaprezentowali się oni w programie „Zimowe wieczory z kolędą”.

Zimowe wieczory z kolędą


Wieczornica poprzedzona została prezentacją umiejętności muzycznych uczniów klas pierwszych, a repertuar dowolny, który przedstawili, pozwolił ocenić postępy jakie poczynili w ciągu czterech pierwszych miesięcy nauki szkolnej. W ich wykonaniu usłyszeliśmy w łatwym układzie melodie Trzy kurki i Pada śnieg oraz kolędy Wśród nocnej ciszy i Pójdźmy wszyscy do stajenki.

W dalszej części koncertu wychowankowie Społecznej Szkoły Muzycznej zagrali: Bóg się rodzi, Przybieżeli do Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Jam jest dudka, W dzień Bożego Narodzenia, Śliczna Gwiazda Betlejemska, Jezusa narodzonego wszyscy witajmy, Jezus Malusieńki, Dzisiaj w Betlejem, Gdy śliczna Panna, Anioł Pasterzom mówił, Omijam grzechy jak kałuże.

Spotkanie prowadzili Weronika Binaś i Szymon Kaczmarek, którzy między występami uczniów recytowali fragmenty wierszy o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem.

Dla wielu, występujących młodych artystów był to pierwszy kontakt z publicznością, który jednocześnie stał się wielkim wyzwaniem i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

W programie udział wzięli uczniowie: Julia Rusiniak, Sylwia Moczulska, Dominik Kierski, Sebastian Wyszyński, Amelia Czarnecka, Oliwia Dudek, Agnieszka Akonom, Seweryn Lipski, Julia Sylwestrzuk, Rozalia Boratyńska, Michał Dadura, Adam Olszewski, Julia Sudorowska, Gabrysia Boratyńska, Katarzyna Walaszek, Dominika Szcześniak, Zuzanna Niemyjska, Maja Czarnecka oraz absolwenci Społecznej Szkoły Muzycznej: Karolina Czarnecka, Marta Pełszyk i Natalia Ziółkowska.

Scenariusz koncertu opracował nauczyciel Społecznej Szkoły Muzycznej Jacek Dudek.Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

fot. Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl