IV Sesja Rady Miejskiej Drukuj
02.03.2015.


Na IV sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni podjęli uchwały w sprawach przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii i Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta i gminy Ciechanowiec na rok 2015.

Radni ustalili kryteria rekrutacji dla przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych, dla których Gmina Ciechanowiec jest organem prowadzącym i dokonali zmian w budżecie gminy na 2015 rok.

Radni podjęli też uchwałę o udzieleniu pomocy finansowej dla Województwa Podlaskiego w wysokości 250 tys. zł na dofinansowanie opracowania dokumentacji technicznej tzw. północnego obejścia Ciechanowca.

Realizując pozostałe punkty programu Radni zapoznali się ze sprawozdaniem z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Gminę Ciechanowiec, sprawozdaniem dotyczącym stanu likwidacji barier architektonicznych w placówkach oświatowych - realizacji programów PFRON oraz z realizacji projektów edukacyjnych a także z ofertą spędzania wolnego czasu w gminie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl