Zakończyły się wybory sołtysów i członków Rad Sołeckich Drukuj
07.03.2015.

Zakończyły się wybory do organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy, najniższego szczebla władz samorządowych.

Mieszkańcy Gminy Ciechanowiec wybierali sołtysów, członków Rad Sołeckich, przewodniczących i członków Zarządów Osiedli. To oni będą bezpośrednimi organizatorami życia społecznego w swoich miejscowościach czy osiedlach, to oni zainicjują ważne dla lokalnej społeczności działania i bedą czuwali nad ich przebiegiem.

W większości jednostek pomocniczych na stanowiskach pozostali sołtysi i przewodniczący z poprzedniej kadencji, zmiany nastąpiły w 11 sołectwach: Czaje-Bagno, Czaje-Wólka, Koce-Basie, Łempice, Przybyszyn, Radziszewo Stare, Wojtkowice-Dady, Wojtkowice Stare oraz na Osiedlach nr 1 i nr 2 w Ciechanowcu. Natomiast nie ukonstytuowały się władze sołectwa Malec. W wyniku wyborów w składach rad sołeckich i zarządów osiedlowych pozostało wiele osób, które pełniły już taką funkcję, ale pojawili się też nowi społecznicy.

 

Jednostka pomocnicza 

Sołtys/Przewodniczący 

Rada Sołecka/
Zarząd Osiedla

AntoninStanisław GodlewskiAndrzej Kryński
Kazimierz Łaszczuk
BujenkaMaria GuziakSebastian Bachorek
Łukasz Biały
CiechanowczykMarcin KamińskiKatarzyna Dąbrowska
Adam Kamiński
Czaje-BagnoAnna Murawska
Celina Oleszczuk
Jerzy Trzciński
Czaje-WólkaAntoni Malinowski
Zenon Jurkowski
Piotr Uszyński
DąbczynMirosław WojtkowskiWojciech Ilczuk
Wiesław Porzeziński
KobusyZdzisław SikorskiAndrzej Kowalczuk
Rafał Kosiński
Koce-BasieAndrzej Wojtkowski
Paweł Jaźwiński
Grzegorz Tokarski
Koce- PiskułyWiesław BarszczewskiEwa Koc
Sylwester Niedziółko
Koce- SchabyTadeusz Koc Tadeusz Kurek
Przemysław Kowalczuk
KosiorkiTomasz GierosBożena Grabarz
Wiesław Ambroziak
KozarzeDorota SiwekSławomir Grodzki
Leszek Krawczyk
KułakiWaldemar OsipińskiAntoni Porycki
Bogusław Prokopiak
ŁempiceAnna Olszewska
Renata Krasowska
Wojciech Tryniszewski
Malecvacatvacat
vacat
NowodworyBogusław JankowskiGrażyna Kujawa
Renata Wrzesińska
PobikryAntoni ZabłudowskiDawid Filipczuk
Bartłomiej Stańczuk
PrzybyszynSebastian Stanisław Popławski
Krzysztof Kołtek
Barbara Kosińska-Białowarczuk
Radziszewo-KróleMarek RadziszewskiRafał Krukowski
Irena Barbara Zabłocka
Radziszewo-SieńczuchMirosław RadziszewskiTadeusz Kryński
Michał Niewiarowski
Radziszewo StareKrystyna TwarowskaStefan Kryński
Marian Twarowski
SkórzecTadeusz ŁopaciukKrzysztof Gałecki
Anna Marcińczuk
TrzaskiTeresa DobrogowskaTadeusz Koc
Tomasz Niemyjski
TworkowiceStefan Gromadzki Jacek Szczepan Prokopiak
Dariusz Szulborski
Winna-ChrołyKrzysztof KoskŁukasz Radziszewski
Tomasz Zakrzewski
Winna-PoświętnaAlina Koc-Skłodowska Jan Hetman
Kazimierz Radziszewski
Winna-WypychyMaria ŻeroPaweł Karczewski
Przemysław Puchalski
Wojtkowice-DadyTomasz WojtkowskiStefan Poniatowski
Stanisław Radziszewski
Wojtkowice-GlinnaSylwester ZabijakDaniel Kamiński
Kamil Skibniewski
Wojtkowice StareStanisław Szczepan Kietliński
Marek Wojtkowski
Michał Wojtkowski
ZadobrzeStanisław KłopotowskiHalina Kłopotowska
Rafał Łuniewski
Osiedle nr 1Tadeusz Steć
Adam Godlewski
Marek Janiak
Kazimierz Koc
Elżbieta Pawluk
Osiedle nr 2Wiesława Karolewska
Grażyna Ciuchnicka
Mirosława Janiszewska
Henryk Niewiarowski
Andrzej Tkaczuk


 

 

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl