Puchar Burmistrza Ciechanowca dla "Old Stars" Ciechanowiec Drukuj
14.04.2015.

W tradycyjnym Turnieju Siatkówki o Puchar Burmistrza Ciechanowca organizowanym przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, w tym roku rywalizowały drużyny z Ciechanowca, Szepietowa i Kuleszy Kościelnych.
 
Puchar Burmistrza Ciechanowca dla „Old Stars” Ciechanowiec

fot. Z. Poniatowski MPI


Puchar Burmistrza Ciechanowca zdobyła drużyna “Old Stars” Ciechanowiec grająca w składzie: Piotr Aneszko, Mirosław Charko, Michał Chojnowski, Tomasz Dybowski, Sławomir Pietrzykowski, Artur Szymoniak i Kamil Tabaka.

Pierwszy mecz turnieju, rozegrany pomiędzy drużynami z Szepietowa i Kuleszy Kościelnych był najbardziej zacięty i zakończył się zwycięstwem zawodników z Szepietowa 2:1. W kolejnych meczach drużyna z Ciechanowca odniosła bezapelacyjne zwycięstwa pokonując obie drużyny gości 2:0.

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce “Old Stars” Ciechanowiec
II miejsce "Mlek-Mar" Szepietowo
III miejsce Kulesze Kościelne

Oprócz pucharu i nagród za zajęte miejsca, zawodnicy otrzymali także nagrody indywidualne:
- najlepszy zawodnik Tomasz Groszfeld (Kulesze Kościelne)
- najlepszy rozgrywający Konrad Krajewski (Szepietowo)
- najlepszy atakujący Piotr Aneszko (Ciechanowiec)
- najlepszy blokujący Kamil Tabaka (Ciechanowiec)          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl