Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja" Drukuj
28.04.2015.

W Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu odbyły się gminne i powiatowe eliminacjach XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i ja”. Zwycięzcy będą reprezentować powiat wysokomazowiecki na festiwalu w Białymstoku.

Festiwal Piosenki Przedszkolaków

fot. Z. Poniatowski MPI


W eliminacjach gminnych wystąpiło piętnaścioro dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu, Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu i Szkoły Podstawowej w Łempicach, które zaśpiewały przed jury i publicznością przygotowane przez siebie piosenki.

Najwyższe miejsca i prawo reprezentowania naszej gminy w eliminacjach powiatowych uzyskali:
I miejsce - Magdalena Radziszewska ze Szkoły Podstawowej w Łempicach,
II miejsce - Oliwia Religa ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu,
III miejsce - Zuzanna Nasiadka ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu,
III miejsce - Julian Wakuluk ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu,
III miejsce - Lena Zacharewicz ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu.

W eliminacjach powiatowych wzięły udział dzieci z czterech gmin powiatu wysokomazowieckiego. Swoje umiejętności zaprezentowało dwanaścioro przedszkolaków wyłonionych w eliminacjach gminnych.

Cztero, pięcio i sześciolatki ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu, Szkoły Podstawowej w Łempicach, Gminnego Przedszkola w Czyżewie,  Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Szepietowie oraz z Przedszkola Miejskiego Nr 1 „Świat Malucha” w Wysokiem Mazowieckiem i Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem rywalizowały o prawo reprezentowania naszego powiatu na eliminacjach wojewódzkich, 15 maja 2015 roku o godzinie 11.00 w "Spodkach" Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku.

Zwycięzcami eliminacji powiatowych zostali:
I miejsce - Oliwia Szamreta z Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem,
II miejsce - Szymon Pawlak z Gminnego Przedszkola w Czyżewie,
III miejsce - Magdalena Radziszewska ze Szkoły Podstawowej w Łempicach.

Jury przyznało dodatkowo dwa wyróżnienia: Blance Gniazdowskiej z Gminnego Przedszkola w Czyżewie i Julianowi Wakulukowi ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu.


          Więcej zdjęć...   

          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl