Program
Nowy most w Ciechanowcu Drukuj
07.05.2015.

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku rozpoczął długo oczekiwaną rozbudowę skrzyżowania ul. Czyżewskiej i ul. Pałacowej w Ciechanowcu.

 
Nowy most w Ciechanowcu


Przewidziany do przebudowy jest odcinek drogi wojewódzkiej Nr 690 wraz ze skrzyżowaniem od km 20+175,00 do 20+375,50. Zostanie wykonana przebudowa chodnika i wybudowany ciąg pieszo-rowerowy. W ramach przebudowy na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej Nr 690 (ul. Czyżewska) z drogą powiatową (ul. Pałacowa) zostanie wykonany dodatkowo lewoskręt. Zaplanowana jest też przebudowa urządzeń infrastruktury telekomunikacyjnej, sieci oświetleniowej i energetycznej oraz budowa kanalizacji deszczowej.

Istniejący dotychczas most przez rzekę Ralkę został już rozebrany, a w jego miejscu rozpoczęto budowę nowego mostu jednoprzęsłowego o długości 9,20 m i szerokości 15,51 m. Prace prowadzi firma Unibep S. A. z Bielska Podlaskiego.

W związku z trwającymi pracami, od 16 kwietnia 2015 r. do 30 września 2015 r., na odcinku planowanej inwestycji ruch drogowy został całkowicie zamknięty i przekierowany na drogi lokalne, więc w rejonie ulic: Łomżyńska, Plac Jana Pawła II, Kozarska, Pałacowa i Czyżewska obowiązuje nowa czasowa organizacja ruchu drogowego. Objazd jest wytyczony z wykluczeniem pojazdów ciężarowych, których dopuszczalna masa całkowita przekracza 20 ton. Pojazdy ciężarowe mają wyznaczone objazdy przez miejscowość Brańsk.


Nowy most w Ciechanowcu

fot. A. Kieliszek MPI

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl