buy medication online
 
Nowy most w Ciechanowcu Drukuj
07.05.2015.

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku rozpoczął długo oczekiwaną rozbudowę skrzyżowania ul. Czyżewskiej i ul. Pałacowej w Ciechanowcu.

 
Nowy most w Ciechanowcu


Przewidziany do przebudowy jest odcinek drogi wojewódzkiej Nr 690 wraz ze skrzyżowaniem od km 20+175,00 do 20+375,50. Zostanie wykonana przebudowa chodnika i wybudowany ciąg pieszo-rowerowy. W ramach przebudowy na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej Nr 690 (ul. Czyżewska) z drogą powiatową (ul. Pałacowa) zostanie wykonany dodatkowo lewoskręt. Zaplanowana jest też przebudowa urządzeń infrastruktury telekomunikacyjnej, sieci oświetleniowej i energetycznej oraz budowa kanalizacji deszczowej.

Istniejący dotychczas most przez rzekę Ralkę został już rozebrany, a w jego miejscu rozpoczęto budowę nowego mostu jednoprzęsłowego o długości 9,20 m i szerokości 15,51 m. Prace prowadzi firma Unibep S. A. z Bielska Podlaskiego.

W związku z trwającymi pracami, od 16 kwietnia 2015 r. do 30 września 2015 r., na odcinku planowanej inwestycji ruch drogowy został całkowicie zamknięty i przekierowany na drogi lokalne, więc w rejonie ulic: Łomżyńska, Plac Jana Pawła II, Kozarska, Pałacowa i Czyżewska obowiązuje nowa czasowa organizacja ruchu drogowego. Objazd jest wytyczony z wykluczeniem pojazdów ciężarowych, których dopuszczalna masa całkowita przekracza 20 ton. Pojazdy ciężarowe mają wyznaczone objazdy przez miejscowość Brańsk.


Nowy most w Ciechanowcu

fot. A. Kieliszek MPI

 

Informator

Bezpłatne zabiegi fizykoterapii i rehabilitacji
Bezpłatne zabiegi fizykoterapii i rehabilitacji
Przychodnia Lekarska „Medyk” w Ciechanowcu zaprasza do nieodpłatnego skorzystania z zabiegów fizykoterapii i rehabilitacji dla pacjentów lekarzy pracujących w Przychodni. Osoby zainteresowane zabiegami, proszone są o zgłoszenie się w tym celu do swojego lekarza rodzinnego... »»
 
Konsultacje projektu Programu współpracy w 2020 roku z organizacjami pozarządowymi
logo NGO
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2020 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami... »»
 
Wszystko dla Ojczyzny - spotkanie autorskie z Robertem Radzikiem
Wszystko dla Ojczyzny - spotkanie autorskie z Robertem RadzikiemMiejska Biblioteka w Ciechanowcu zaprasza 17 października o godz. 18.00 na spotkanie autorskie z Robertem Radzikiem, autorem książki "Wszystko dla Ojczyzny"... »»
 
Ankieta - badanie opinii czytelników
Ankieta - badanie opinii czytelników książek
Instytut Książki i Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zapraszają do udziału w badaniu opinii czytelników książek. Badanie jest dobrowolne i skierowane do osób, które chcą podzielić się opinią... »»
 
Kampania informacyjna o stypendiach - baza aktualnych ofert
Kampania informacyjna o stypendiach
Gmina Ciechanowiec przystąpiła do udziału w kampanii informacyjnej programów stypendialnych w ramach współpracy z Fundacją Dobra Sieć, która poprzez serwis internetowy... »»
 
Kalendarz polowań Koła Łowieckiego "Rogacz" w Ciechanowcu 2019/2020
Plan polowań na zwierzynę łowną na sezon łowiecki 2019/2020Zarząd Koła Łowieckiego "Rogacz" w Ciechanowcu podaje kalendarz polowań zbiorowych Koła na podstawie Regulaminu Polowań na sezon łowiecki 2019/2020... »»
 
Więcej z informatora
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card