Wystartowała Premier Liga AMP GOOL 2015/16 w Ciechanowcu Drukuj
14.05.2015.

Śmiało można stwierdzić, że Premier Liga to największa liga piłkarska dla dzieci na terenie województwa mazowieckiego, która zagościła na teren Ciechanowca.  
 
Wystartowała Premier Liga AMP GOOL 2015/16 w Ciechanowcu


Do rozgrywek przystąpiło 60 zespołów w 3 kategoriach wiekowych: Żaczki (4-6lat), Orliki (7-8lat) i Dream Team (9-11lat). Rozgrywki toczyły się w 5 lokalizacjach, gdzie na boiskach grało łącznie ponad 500 zawodników.  Zmagania I Rundy Premier Ligi ruszyły jednocześnie w Ciechanowcu, Wołominie, Łochowie, Stanisławowie Pierwszym i Goworowie.

Liga zaplanowana jest na IV Rundy w miesiącach od Kwietnia do Października 2015 r. V rudna finałowa będzie składała się z najlepszych zespołów danych kategorii wiekowych i rozegranie zostanie na terenie neutralnym. Co rundę inna Akademia będzie gospodarzem turnieju tak aby każdy miał równe szansę - powiedział Jakub Szcześniak - Prezes AMP GOOL i pomysłodawca Premier Ligi.

Tego dnia do Miasta – Gospodarzy przyjechały zespoły oddalone o nawet 70 km by walczyć o Mistrzostwo Premier Ligi. Wraz z zawodnikami przyjechali kibice (w przeważającej części rodzice), którzy dzielnie dopingowali swoje pociechy. Brawa, śpiewy, trąbki a nawet dedykowane koszulki – wszystko to tworzyło niesamowity klimat.

Trzeba przyznać, że rywalizacja była zacięta, choć w duchu fair play - jak podkreśla Jakub Szcześniak - Dla nas nie są najważniejsze wyniki choć nie ukrywam, że liga dąży do wyłonieni mistrzów - to jednak najważniejsze nie jest - gra, rywalizacja ma uczyć wygrywania i przegrywania - Ci młodzi zawodnicy mają teraz cieszyć się grą a wyniki mają przyjść w późniejszym wieku - my szukamy zawodników perspektywicznych a nie na chwilę.

II Runda Premier Ligi już 13 czerwca.

                                           

Akademia Młodego Piłkarza GOOL

  


Wystartowała Premier Liga AMP GOOL 2015/16 w Ciechanowcu

Wystartowała Premier Liga AMP GOOL 2015/16 w Ciechanowcu

Wystartowała Premier Liga AMP GOOL 2015/16 w Ciechanowcu

Wystartowała Premier Liga AMP GOOL 2015/16 w Ciechanowcu

fot. AMP GOOL

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl