Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Turniej piłki nożnej Coca-Cola Cup Drukuj
20.05.2015.

Coca-Cola Cup to najstarszy i jeden z największych piłkarskich turniejów młodzieżowych w Polsce. Rozgrywany nieprzerwanie od 17 lat, co roku angażuje około 40 tys. gimnazjalistów z całego kraju. Rozgrywkom kibicują tysiące widzów w całej Polsce. W tegorocznej edycji bierze udział 3948 zespołów - to rekord turnieju w obecnej formule, czyli odkąd Coca-Cola Cup jest skierowany wyłącznie do gimnazjalistów.
 
Turniej piłki nożnej Coca-Cola Cup

 
W tym roku gospodarzem I rundy Turnieju zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców było Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu.

Pierwsze na boisko wybiegły dziewczęta, które rywalizowały z zawodniczkami z Czyżewa oraz Klukowa. W pierwszym meczu  nasza drużyna zremisowała 2:2 z zespołem z Czyżewa. Bramki strzeliły Katarzyna Szymaniak oraz Daria Radziszewska. W drugim meczu decydującym o pierwszym miejscu dziewczyny minimalnie uległy drużynie z Klukowa ostatecznie zajmując drugie miejsce.
 
Skład naszej drużyny: Marta Kryńska, Katarzyna Szymaniak, Katarzyna Łasek, Joanna Kosk, Daria Radziszewska, Aleksandra Koc, Aleksandra Sikorska, Magda Ilczuk, Karolina Raźniak, Weronika Wąsak.
 
W kategorii chłopców zawodnicy z ciechanowieckiego gimnazjum również rywalizowali w grupie z dwoma drużynami. W pierwszym meczu nasi zawodnicy pokonali 6:3 zespół z Czyżewa. Drugie spotkanie przebiegało bardzo dramatycznie, wynik spotkania zmieniał się co chwilę. Po ostatnim gwizdku jednak to nasi zawodnicy mieli powody do radości ostatecznie pokonując drużynę z Perlejewa 6:5 i uzyskując awans do drugiej rundy Turnieju. 
 
II runda Turnieju Coca Cola Cup odbyła się w Jabłoni Kościelnej, gdzie udział wzięły cztery drużyny: Gimnazjum Ciechanowiec, Zespół Szkół Klukowo, Zespół Szkół Wyszki oraz gospodarz imprezy Zespół Szkół Jabłoń Kościelna. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” w czasie 2x12 min. W pierwszym meczu nasi zawodnicy zmierzyli się z drużyną z Klukowa. Po bardzo szybkim i zaciętym meczu zremisowali 2:2. Gdy w kolejnym meczu, w dramatycznych okolicznościach  Kuba Komiażyk obronił rzut karny w ostatniej minucie meczu nasza drużyna  pokonała zespół z Wyszek 2:1, stało się jasne, że aby awansować do finału wojewódzkiego wystarczyło wygrać z gospodarzem turnieju.  Mecz z Jabłonią to był popis gry Gimnazjum w Ciechanowcu. Pierwszą bramkę po uderzeniu z rzutu wolnego strzelił Arkadiusz Kowalczuk. Na dwa zero podwyższył Mateusz Aseńczuk. Kolejne dwie bramki strzelił Michał Czarnecki ustalając wynik na 4:1.

Drugi raz w historii zawodnicy z Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11 czerwca 2015 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku.
 
Skład naszej drużyny: Sebastian Gosk, Mateusz Aseńczuk, Arkadiusz Kowalczuk, Bartłomiej Godlewski, Konrad Kalinowski, Patryk Waszkiewicz, Mateusz Grabarz, Jakub Komiażyk, Michał Czarnecki, Adam Wincenicak, Sebastian Kietliński.

                                           

Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
w Ciechanowcu


 
Turniej piłki nożnej Coca-Cola Cup

Turniej piłki nożnej Coca-Cola Cup

fot. Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu

  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

XXXIV sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
XXXIV sesja Rady Miejskiej odbędzie się w poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad sprawozdania za 2017 rok... »»
 
Zaproszenie na Charytatywny Bal Karnawałowy
Zaproszenie na Charytatywny Bal AndrzejkowyParafia pw. NMP z Fatimy i Stowarzyszenie Razem zapraszają 27 stycznia 2018 roku na coroczny Charytatywny Bal Karnawałowy. Początek balu o godz. 19.00... »»
 
Ostatnie dni na zgłoszenie do Podlaskiej Marki
logo Województwa Podlaskiego
Rozpoczęła się kolejna edycja Podlaskiej Marki. Do 22 stycznia 2018 r. kandydatury do nagrody mogą zgłaszać wszyscy mieszkańcy województwa... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 23-26.01.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Wyniki I zawodów z Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOrganizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych o Puchar Burmistrza Ciechanowca będzie...  »»
 
Szkolenie i konsultacje dotyczące przygotowania oferty
logo NGO
W związku z ogłoszeniem otwartych konkursów ofert zapraszamy na szkolenie i konsultacje na temat prawidłowego opracowania oferty o realizację zadania publicznego w 2018 roku... »»
 
Otwarte konkursy ofert
logo NGO
Zarząd Województwa Podlaskiego ogłosił otwarte konkursy ofert, na wykonanie zadań publicznych w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz w sferze działalności... »»
 
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie. Potrzebna pomoc finansowaBogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na rzadkie schorzenie. Teraz ma szansę na operację i na normalne życie. Można pomóc Bogusi wysyłając sms, wpłacając dowolną kwotę przez Siepomaga.pl... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl