Zagłosuj na zdjęcie nr 8 Grupa COKiS Ciechanowiec Drukuj
22.06.2015.

Zapraszamy do głosowania na zdjęcie nr 8 Grupy COKiS zgłoszone w konkursie pt. „Jesteśmy lekkoatletami”. Celem konkursu jest promowanie różnych form lekkiej atletyki i popularyzacja "królowej sportu" wśród dzieci i młodzieży.
 
Zagłosuj na zdjęcie nr 8 Grupa COKiS Ciechanowiec

fot.grupa COKiS


Wszystkie zdjęcia konkursowe zostały opublikowane na profilu MultiSportu na Facebook'u www.facebook.com/programmultisport. Komisja Konkursowa wybierze czternaście zwycięskich zdjęć. Piętnastą zwycięską grupą będzie ta, której zdjęcie otrzyma największą liczbę polubień do dnia 24 czerwca 2015 r.

Zwycięskie grupy pojadą na LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej, który odbędzie się 13 września 2015 r. na Stadionie Narodowym!

Instytut Sportu, krajowy operator Programu MultiSport, przekaże zwycięskim grupom bilety na to wydarzenie, pokryje koszty transportu do Warszawy oraz zapewni wyżywienie. Dodatkowo przed rozpoczęciem zawodów będziecie mogli wziąć udział w Pikniku Lekkoatletycznym.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie www.multi-sport.pl i na profilu społecznościowym www.facebook.com/programmultisport 25 czerwca 2015 roku.

Ideą projektu „MultiSport” jest organizacja i prowadzenie systematycznych, bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży z klas 4-6 szkół podstawowych. Zajęcia są prowadzone w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach, stymulując aktywność fizyczną uczestników. W województwie podlaskim operatorem programu jest Podlaska Federacja Sportu.

Gmina Ciechanowiec przystąpiła do realizacji tego programu w roku 2014 roku i nadal go kontynuuje. W tym roku uczestniczy w nim grupa osiemnastu dziewcząt z klas V-VI Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika  z Ciechanowca. Trenerem jest Joanna Czechowicz.

Grupa realizuje zajęcia trzy razy w tygodniu wykorzystując obiekty sportowe należące do COKiS. W ramach programu odbywają się również szkolenia dla trenerów i nauczycieli.

                                           

Joanna Czechowicz - trener grupy

  

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
KRUS przypomina o kwocie granicznej
Logo KRUSKRUS przypomina, iż do dnia 31 maja rolnik lub domownik prowadzący też pozarolniczą działalność gospodarczą zobowiązany jest złożyć zaświadczenie, że nie została przekroczona kwota graniczna... »
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl