Gimnazjaliści zakończyli z medalami sezon lekkoatletyczny Drukuj
22.06.2015.

Finał Gimnazjady Województwa Podlaskiego w lekkiej atletyce w Białymstoku zakończył się pomyślnie dla lekkoatletów z ciechanowieckiego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II. Od wielu lat uczniowie tej placówki przywożą medale z zawodów wojewódzkich i tak też było tym razem.

Gimnazjaliści zakończyli z medalami sezon lekkoatletyczny

Kacper Warchoł (IIa) wywalczył srebrny medal w biegu na 100 metrów, a w biegu na 300 metrów zajął IV miejsce. Kacper jest drugim drugoklasistą w dziejach szkoły, który zdobył medal w najważniejszej imprezie w województwie podlaskim - jako pierwszy dokonał tego Tomek Olszewski, który również był „srebrny” na tym samym dystansie przed kilkoma laty.

Na zawodach w Białymstoku startowała także Ola Sękal (IIc), która wywalczyła dziewiąte miejsce w rzucie dyskiem wśród szesnastu najlepszych dziewcząt z województwa.

Kacper Warchoł po finale wojewódzkim wystartował jeszcze w II Międzynarodowym Mityngu w Łomży organizowanym przez klub LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. W zawodach tych wygrał bieg na 300 m. Medal, statuetkę oraz nagrody rzeczowe wręczył mu prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

To jednak nie koniec zmagań Kacpra. Na początku czerwca wystartował podczas II Wieczornego Mityngu Lekkoatletycznego rozegranego na Stadionie Zwierzynieckim w Białymstoku, gdzie poprawił rekordy życiowe na 100 m uzyskując czas 11,76 s i na 200 m czas 23,67 s.

 
Gimnazjaliści zakończyli z medalami sezon lekkoatletyczny

Gimnazjaliści zakończyli z medalami sezon lekkoatletyczny

Gimnazjaliści zakończyli z medalami sezon lekkoatletyczny

Gimnazjaliści zakończyli z medalami sezon lekkoatletyczny

fot. Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl