Konkursy, gry i zabawy - festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka Drukuj
23.06.2015.

Festyn sportowo-rekreacyjny z okazji "Dnia Matki i Dziecka" Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował wspólnie z Oddziałem CARITAS i Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży przy Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.   

Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka

fot. A. Kieliszek MPI

Na Stadionie Miejskim na dzieci i ich mamy czekały liczne atrakcje. Rozegrany został Wielobój Sprawnościowy Mam i mecz dzieci kontra rodzice. Odbył się konkurs piosenki, na którym dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne oraz konkursy plastyczne. Długie kolejki dzieci ustawiały się przy "Krainie Zabawy", zjeżdżalni i trampolinie. Dodatkową atrakcją były przejażdżki bryczką.

Dużym zainteresowaniem cieszył się nie tylko mecz dzieci kontra rodzice, który zakończył się wynikiem 2:2, ale także Bieg Papieski. Zwycięzcy biegu otrzymali Puchary. W kategorii młodzicy Zuzanna Komiażyk i Dawid Grabarz, w kategorii juniorzy Wiktoria Śmigielska i Konrad Kalinowska, a w kategorii dorosłych Katarzyna Bachorek i Wojciech Derewońko.

Wielu uczestników festynu wzięło udział w loterii, w której nagrody fundowali lokalni przedsiębiorcy, a były to m.in. sesja zdjęciowa,  talony na pizze i lody.

Każdy uczestnik konkursów bez względu na wynik, otrzymał od organizatorów nagrodę. Siły nadwątlone udziałem w zabawie można było podreperować posilając się wieloma smakołykami sponsorowanymi przez organizatorów m.in. kiełbaskami z grilla, kanapkami, ciastem, cukierkami, lodami i napojami.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl