8 tysięcy złotych przeznaczone na budowę placu zabaw dla dzieci Drukuj
23.06.2015.

W niedzielne popołudnie odbył się Festyn Rodzinny na rzecz budowy placu zabaw dla dzieci, zorganizowany przy kaplicy pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu. Były stoiska z pysznymi ciastami, mrożoną kawą, napojami, a nawet koktajlami mlecznymi.

8 tysięcy złotych przeznaczone na budowę placu zabaw dla dzieci

fot. Parafia pw. NMP z Fatimy

Organizatorem tego wydarzenia był ksiądz Andrzej Polakowski wraz z mieszkańcami Osiedla nr 1 w Ciechanowcu. To właśnie oni piekli ciasta, przygotowywali napoje, lody, ciepłe domowe dania, a także plac na festyn. Zorganizowali wiele ciekawych konkursów i atrakcji dla młodszych i starszych uczestników imprezy. Oprawę muzyczną przygotował Krzysztof Koc z zespołem.

Kiedy lokalna społeczność organizuje jakieś przedsięwzięcie to musi wyjść z tego coś dobrego. Tak też stało się tym razem. Datki, a udało się zebrać ponad 8 tysięcy złotych, zostaną przeznaczone na budowę placu zabaw dla dzieci, który stanie w miejscu organizacji festynu.

Organizatorzy Festynu Rodzinnego zmobilizowani sukcesem, postanowili powtórzyć to wydarzenie na zakończenie lata.
 
          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl