Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Drukuj
26.06.2015.


Na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP, w których udział wzięły drużyny z Ochotniczych Straży Pożarnych z Bujenki, Ciechanowca, Tworkowic oraz Wojtkowic Starych.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

fot. Z. Poniatowski MPI


Strażacy rywalizowali w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7x50 m z przeszkodami oraz ćwiczeniach bojowych. Sędzią głównym zawodów był bryg. Zbigniew Zalewski - dowódca Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej KP PSP w Wysokiem Mazowieckiem.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna OSP Ciechanowiec (124,3 pkt). Drugie miejsce zajęli strażacy z OSP w Tworkowicach (186 pkt.), trzecie OSP w Bujence (230,6 pkt), a czwarte OSP w Wojtkowicach Starych (253,8 pkt).

Zawodnicy włączyli się także do ogólnopolskiego Programu Ograniczania Liczby Ofiar Pożarów „Zgaś Ryzyko”. Podczas zawodów ogłoszony został konkurs na hasło, które ma przyczyniać się do realizacji głównych celów programu, czyli zmniejszenie liczby ofiar pożarów, zarówno śmiertelnych jak i rannych.

Pierwsze miejsce zajęli strażacy z Bujenki, którzy na konkurs zgłosili hasło: „Włącz myślenie, zgaś zagrożenie - używaj myślenia, unikaj zagrożenia”. Uczestnicy konkursu otrzymali publikację „60 lat Zawodowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem 1951 – 2011” oraz maskotki.

          Więcej zdjęć...
 
facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl