Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Drukuj
26.06.2015.


Na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP, w których udział wzięły drużyny z Ochotniczych Straży Pożarnych z Bujenki, Ciechanowca, Tworkowic oraz Wojtkowic Starych.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

fot. Z. Poniatowski MPI


Strażacy rywalizowali w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7x50 m z przeszkodami oraz ćwiczeniach bojowych. Sędzią głównym zawodów był bryg. Zbigniew Zalewski - dowódca Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej KP PSP w Wysokiem Mazowieckiem.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna OSP Ciechanowiec (124,3 pkt). Drugie miejsce zajęli strażacy z OSP w Tworkowicach (186 pkt.), trzecie OSP w Bujence (230,6 pkt), a czwarte OSP w Wojtkowicach Starych (253,8 pkt).

Zawodnicy włączyli się także do ogólnopolskiego Programu Ograniczania Liczby Ofiar Pożarów „Zgaś Ryzyko”. Podczas zawodów ogłoszony został konkurs na hasło, które ma przyczyniać się do realizacji głównych celów programu, czyli zmniejszenie liczby ofiar pożarów, zarówno śmiertelnych jak i rannych.

Pierwsze miejsce zajęli strażacy z Bujenki, którzy na konkurs zgłosili hasło: „Włącz myślenie, zgaś zagrożenie - używaj myślenia, unikaj zagrożenia”. Uczestnicy konkursu otrzymali publikację „60 lat Zawodowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem 1951 – 2011” oraz maskotki.

          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl