III Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy św. Krzysztofa Drukuj
04.08.2015.

W Ciechanowcu odbył się III Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy św. Krzysztofa, którego ideą jest uczczenie patrona kierowców, integracja, dobra wspólna zabawa i zdrowa rywalizacja.
 
III Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy św. Krzysztofa

fot. ks. Andrzej Polakowski


Trasa rajdu przebiegała drogami powiatu wysokomazowieckiego z Ciechanowca przez Usze: Wielką i Małą, Klukowo, Wyszonki Kościelne i Kuczyn do Ciechanowca.

W rajdzie wzięło udział 28 wieloosobowych, rodzinnych załóg rajdowych. Do uczestnictwa w rajdzie nie trzeba było posiadać specjalnego sprzętu i umiejętności, trasa prowadziła drogami dostępnymi dla każdego auta. Należało ją pokonać zgodnie z przepisami ruchu drogowego, wykonując po drodze określone zadania np. zameldować się na wyznaczonych punktach kontroli czasu w Wojnach-Szubach i Kostrach-Podsędkowiętach, zmienić koło czy przebiec trasę slalomu w „alko-goglach” czyli w okularach, które dają odzwierciedlenie stanu kierowcy będącego pod wpływem alkoholu.

Zwycięzcą rajdu został Mirosław Reczko z załogą. Drugie miejsce zajął Aleksander Majewski z załogą a trzecie Rafał i Agnieszka Zarembowie.

Specjalną nagrodę dla najstarszego odważnego kierowcy otrzymała załoga Mieczysława i Zofii Smolińskich.

Organizatorem rajdu byli Zarząd Osiedla nr 1 i parafia NMP z Fatimy w Ciechanowcu. Komandorem Rajdu był Adam Godlewski Komandorem Trasy – Robert Godlewski. Komandorem Proboszczem Rajdu – ks. Andrzej Polakowski. Wsparcie techniczne rajdu zapewniali Tadeusz i Krystyna Steciowie.

Organizatorzy rajdu serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli imprezę rajdową w tym: Burmistrzowi  Ciechanowca, Romanowi i Wierze Godlewskim, Zenonowi Boguszewskiemu (firma ENDURO), Robertowi Uszyńskiemu, WORD Łomża, Joannie i Markowi Szaciłowskim.

Rajd jest imprezą cykliczną na którą serdecznie zapraszamy za rok.
 
                                                                         
Organizatorzy Rajdu
 

          Więcej zdjęć...
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl