III Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy św. Krzysztofa Drukuj
04.08.2015.

W Ciechanowcu odbył się III Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy św. Krzysztofa, którego ideą jest uczczenie patrona kierowców, integracja, dobra wspólna zabawa i zdrowa rywalizacja.
 
III Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy św. Krzysztofa

fot. ks. Andrzej Polakowski


Trasa rajdu przebiegała drogami powiatu wysokomazowieckiego z Ciechanowca przez Usze: Wielką i Małą, Klukowo, Wyszonki Kościelne i Kuczyn do Ciechanowca.

W rajdzie wzięło udział 28 wieloosobowych, rodzinnych załóg rajdowych. Do uczestnictwa w rajdzie nie trzeba było posiadać specjalnego sprzętu i umiejętności, trasa prowadziła drogami dostępnymi dla każdego auta. Należało ją pokonać zgodnie z przepisami ruchu drogowego, wykonując po drodze określone zadania np. zameldować się na wyznaczonych punktach kontroli czasu w Wojnach-Szubach i Kostrach-Podsędkowiętach, zmienić koło czy przebiec trasę slalomu w „alko-goglach” czyli w okularach, które dają odzwierciedlenie stanu kierowcy będącego pod wpływem alkoholu.

Zwycięzcą rajdu został Mirosław Reczko z załogą. Drugie miejsce zajął Aleksander Majewski z załogą a trzecie Rafał i Agnieszka Zarembowie.

Specjalną nagrodę dla najstarszego odważnego kierowcy otrzymała załoga Mieczysława i Zofii Smolińskich.

Organizatorem rajdu byli Zarząd Osiedla nr 1 i parafia NMP z Fatimy w Ciechanowcu. Komandorem Rajdu był Adam Godlewski Komandorem Trasy – Robert Godlewski. Komandorem Proboszczem Rajdu – ks. Andrzej Polakowski. Wsparcie techniczne rajdu zapewniali Tadeusz i Krystyna Steciowie.

Organizatorzy rajdu serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli imprezę rajdową w tym: Burmistrzowi  Ciechanowca, Romanowi i Wierze Godlewskim, Zenonowi Boguszewskiemu (firma ENDURO), Robertowi Uszyńskiemu, WORD Łomża, Joannie i Markowi Szaciłowskim.

Rajd jest imprezą cykliczną na którą serdecznie zapraszamy za rok.
 
                                                                         
Organizatorzy Rajdu
 

          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl