Pucharowa sobota w Ciechanowcu Drukuj
19.08.2015.

W sobotnie popołudnie Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu na Stadionie Miejskim zorganizował tradycyjne już mecze "strona na stronę", w których reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca rywalizowały o zwycięstwo. Po rozegranych w dwóch kategoriach wiekowych meczach oba Puchary Burmistrza pozostały na kolejny rok w lewobrzeżnym Ciechanowcu.

Pucharowa sobota w Ciechanowcu

fot. O. R. Tomaszewska, M. Chojnowski MPI


W toczonym pod palącym słońcem, zaciętym meczu drużyn do lat 30., grająca w 10 drużyna prawobrzeżnych "Mazurów" stawiła zacięty opór "Ciarkunom" i  w przepisowym czasie gry zremisowała 4:4 (bramki: Jarosław Dybowski, Łukasz Dacz, Dawid Supiński, Kacper Warchoł oraz Łukasz Łukasiuk (2), Szymon Gontarczuk, Emil Niemyjski), ale przegrała w rzutach karnych 4:5.

W kategorii wiekowej powyżej 30 lat także zwyciężyła reprezentacja “Ciarkunów”, gromiąc "Mazurów" 5:2. Bramki dla “Ciarkunów” strzelili: Piotr Kaczorowski (2), Sławomir Pietrzykowski, Adam Balbicki oraz Marek Gieros. Natomiast w drużynie „Mazurów” po jednej bramce strzelili Mariusz Krysiński i Łukasz Ratyński.

Pomiędzy meczami "strona na stronę" rozegrano VIII Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Zawody na ciechanowieckim zalewie zostały entuzjastycznie przyjęte przez turystów odwiedzających nasze miasto, którzy stanowili większość uczestników. W regatach wystartowało 8 panów i 4 panie w kategorii jedynek oraz 14 par mieszanych. W jedynkach kobiet pierwsze miejsce zajęła Sylwia Leks, drugie Joanna Czechowicz a trzecie Magdalena Lewandowska. W kategorii jedynek mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył Tomasz Klimek, drugie Paweł Czołomiej, a trzecie miejsce Daniel Maliszewski. W cieszącej się największą popularnością kategorii par mieszanych pierwsze miejsce zajęli Magdalena Moraczewska i Daniel Maliszewski, drugie miejsce Daria Fiedoruk i Patryk Fiedoruk, trzecie Sylwia Leks i Michał Szafraniec.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl