Program
Pucharowa sobota w Ciechanowcu Drukuj
19.08.2015.

W sobotnie popołudnie Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu na Stadionie Miejskim zorganizował tradycyjne już mecze "strona na stronę", w których reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca rywalizowały o zwycięstwo. Po rozegranych w dwóch kategoriach wiekowych meczach oba Puchary Burmistrza pozostały na kolejny rok w lewobrzeżnym Ciechanowcu.

Pucharowa sobota w Ciechanowcu

fot. O. R. Tomaszewska, M. Chojnowski MPI


W toczonym pod palącym słońcem, zaciętym meczu drużyn do lat 30., grająca w 10 drużyna prawobrzeżnych "Mazurów" stawiła zacięty opór "Ciarkunom" i  w przepisowym czasie gry zremisowała 4:4 (bramki: Jarosław Dybowski, Łukasz Dacz, Dawid Supiński, Kacper Warchoł oraz Łukasz Łukasiuk (2), Szymon Gontarczuk, Emil Niemyjski), ale przegrała w rzutach karnych 4:5.

W kategorii wiekowej powyżej 30 lat także zwyciężyła reprezentacja “Ciarkunów”, gromiąc "Mazurów" 5:2. Bramki dla “Ciarkunów” strzelili: Piotr Kaczorowski (2), Sławomir Pietrzykowski, Adam Balbicki oraz Marek Gieros. Natomiast w drużynie „Mazurów” po jednej bramce strzelili Mariusz Krysiński i Łukasz Ratyński.

Pomiędzy meczami "strona na stronę" rozegrano VIII Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Zawody na ciechanowieckim zalewie zostały entuzjastycznie przyjęte przez turystów odwiedzających nasze miasto, którzy stanowili większość uczestników. W regatach wystartowało 8 panów i 4 panie w kategorii jedynek oraz 14 par mieszanych. W jedynkach kobiet pierwsze miejsce zajęła Sylwia Leks, drugie Joanna Czechowicz a trzecie Magdalena Lewandowska. W kategorii jedynek mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył Tomasz Klimek, drugie Paweł Czołomiej, a trzecie miejsce Daniel Maliszewski. W cieszącej się największą popularnością kategorii par mieszanych pierwsze miejsce zajęli Magdalena Moraczewska i Daniel Maliszewski, drugie miejsce Daria Fiedoruk i Patryk Fiedoruk, trzecie Sylwia Leks i Michał Szafraniec.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl