Piknik "Zakończenie wakacji" - nowe fundusze na budowę placu zabaw Drukuj
04.09.2015.


Podczas niedzielnego Pikniku „Zakończenie wakacji” zebrano dziewięć tysięcy złotych, a kolejne cztery tysiące złotych wpłynęło na konto bankowe zbiórki. Pieniądze zostaną przeznaczone na budowę placu zabaw przy kaplicy pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu.

Piknik Zakończenie wakacji - nowe fundusze na budowę placu zabaw

fot. Organizatorzy


Na uczestników imprezy czekały pyszne ciasta, mrożona kawa, napoje, koktajle mleczne, kiszka ziemniaczana, kaszanka, bigos i kiełbaski z rożna. Można było kupić wyroby rękodzieła, przejechać się bryczką lub motocyklem, wziąć udział w loteriach, a nawet wylicytować dynię. Na scenie wystąpili podopieczni  Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu: zespoły tańca nowoczesnego C-C Squad i Ciechanowiecka Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa pod batutą Sławomira Leszczyńskiego. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Krzysztofa Koca.

Ponieważ całość inwestycji ma wynieść 55 tys. złotych nadal będą zbierane pieniądze na ten cel. Poza już istniejącym elementem plac zabaw zostanie wzbogacony o zestaw integracyjny, auto, lokomotywę z wagonem, ściankę wspinaczkową, karuzelę, huśtawki, bujaki sprężynowe oraz zjazd linowy. Dodatkowo, dla zwiększenia wygody i bezpieczeństwa osób korzystających z placu zabaw, przewidziany jest zakup ławeczek, koszy na śmieci oraz kamer monitorujących.

Zainteresowani wsparciem budowy placu zabaw mogą wpłacać pieniądze na specjalnie utworzone przez parafię subkonto:
nr rachunku bankowego: 14 8749 0006 0004 0370 2000 0040.

          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl