Zakończono rozbudowę skrzyżowania ulic Czyżewskiej i Pałacowej Drukuj
08.10.2015.

Ciechanowiec wzbogacił się o nowoczesne rozwiązanie drogowe. Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku zakończył inwestycję związaną z przebudową skrzyżowania drogi wojewódzkiej Nr 690 (ul. Czyżewska) z drogą powiatową (ul. Pałacowa).

 
Zakończono rozbudowę skrzyżowania ulic Czyżewskiej i Pałacowej

fot. A. Kieliszek MPI

 
W czasie prac trwających od kwietnia do września dokonano rozbiórki starego mostu na rzece Ralce i wybudowano nowy most jednoprzęsłowy o długości 9,20 m i szerokości 15,51 m.  Na skrzyżowaniu ulicy Czyżewskiej z ulicą Pałacową został wykonany lewoskręt, który znacząco poprawił bezpieczeństwo ruchu drogowego w tym miejscu. Dodatkowo został wybudowany ciąg pieszo-rowerowy i kanalizacja deszczowa, przebudowano chodniki, urządzenia infrastruktury telekomunikacyjnej, sieci oświetleniowej i energetycznej.

Prace prowadziła firma UNIBEP S. A. z Bielska Podlaskiego, Oddział Drogowy UNIBEP S. A. w Łomży, inwestycja kosztowała około 2,4 mln zł.

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku w tym roku przeprowadzi jeszcze jeden remont na terenie naszej gminy. Będzie to remont nawierzchni bitumicznej drogi wojewódzkiej Nr 694, Przyjmy - Brok - Ciechanowiec w km 56+500 - 58+695, (czyli od skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 690 do granicy województwa).

Przetarg wygrało Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych TRAKT  Sp. z o. o. z Wysokiego Mazowieckiego a prace rozpoczną się zaraz po podpisaniu umowy z wykonawcą i będą trwać około 6 tygodni.

 
Zakończono rozbudowę skrzyżowania ulic Czyżewskiej i Pałacowej

Zakończono rozbudowę skrzyżowania ulic Czyżewskiej i Pałacowej

Zakończono rozbudowę skrzyżowania ulic Czyżewskiej i Pałacowej

Zakończono rozbudowę skrzyżowania ulic Czyżewskiej i Pałacowej

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl