buy medication online
 
Ciechanowiec pod ostrzałem Drukuj
20.10.2015.

W Ciechanowcu odbyły się Ogólnopolskie Manewry Strzeleckie „Ciechanowiec - walka w mieście”. Wzięło w nich udział prawie 300 młodych ludzi, entuzjastów sztuki wojennej.

Ciechanowiec pod ostrzałem

fot. ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu

W ćwiczeniach uczestniczyli członkowie: Związku Strzeleckiego „Strzelec” z Wielkopolski, Łodzi, Suchedniowa, Skarżyska-Kamiennej, Krakowa, Warszawy, Marek i Wołomina, a także uczniowie klas mundurowych z Komornicy, Sokółki i Ostrowi Mazowieckiej oraz młodzież z klas wojskowo-sportowych z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu.

W ciągu całego dnia można było obserwować umundurowanych uczestników manewrów przemieszczających się ulicami miasta wśród wystrzałów i huków z broni, petard i granatów dymnych. Kulminacyjnym punktem był pokaz odbicia budynku szkoły ZSOiZ i znajdujących się w nim „zakładników z rąk terrorystów”.

Uczestnicy „walki” mieli okazje nie tylko zastosować w praktyce dotychczas zdobyte wiadomości i umiejętności, ale i wzbogacić się o nowe doświadczenie. Również dla osób obserwujących całe wydarzenie było to niecodzienne przeżycie.

Organizatorami Ogólnopolskich Manewrów Strzeleckich „Ciechanowiec - walka w mieście” byli Komendant Główny Związku Strzeleckiego „Strzelec”, Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego oraz Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu.


         Więcej zdjęć...   Więcej zdjęć...   Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card