Kształtowanie zdrowego stylu życia w każdym wieku Drukuj
30.11.2015.

Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ciechanowcu w bieżącym roku zrealizowało kilka projektów współfinansowanych ze środków budżetu gminy Ciechanowiec. Jednym z nich jest realizowany do 18 grudnia 2015 roku projekt pod nazwą „Kształtowanie zdrowego stylu życia w każdym wieku”.
 
„Kształtowanie zdrowego stylu życia w każdym wieku"
Beneficjentami projektu są zarówno młodzi, jak i starsi mieszkańcy naszej gminy, którzy raz w miesiącu, od marca do grudnia, uczestniczą wspólnie w wyjazdach na basen. Wspólnie spędzony czas sprzyja integracji, a także promowaniu zdrowego stylu życia poprzez realizację programów z bogatą ofertą zagospodarowania czasu wolnego oraz rozwijaniu zainteresowań mieszkańców gminy.

Projekt został wsparty finansowo przez Burmistrza Ciechanowca w ramach realizacji  zadania publicznego Gminy Ciechanowiec z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień w 2015 roku.

                              
Joanna Czechowicz
Koordynator projektu
          

„Kształtowanie zdrowego stylu życia w każdym wieku"

„Kształtowanie zdrowego stylu życia w każdym wieku"

fot. Stowarzyszenie „Uniwersytet Trzeciego Wieku”

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl