Dzień Pracownika Socjalnego - wyróżnienie za wkład w pracę socjalną Drukuj
14.12.2015.

Podlaski Urząd Wojewódzki i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej zorganizowały w Białymstoku uroczystości z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, w których wzięli udział przedstawiciele jednostek organizacyjnych pomocy społecznej z województwa podlaskiego.

 
Dzień Pracownika Socjalnego - wyróżnienie za wkład w pracę socjalną


Niesienie pomocy potrzebującym wymaga nie tylko doskonałej orientacji w przepisach prawa i możliwościach udzielania wsparcia ze środków publicznych, ale przede wszystkim wrażliwości, a jednocześnie odporności, wiedzy i doświadczenia, a także cierpliwości, wyrozumiałości i wielkiej empatii, bez której nie można wykonywać tego szczególnego zawodu - powiedział wicewojewoda podlaski Wiesław Żyliński składając podziękowania i gratulacje pracownikom socjalnym z okazji ich święta.

Wicewojewoda podlaski Wiesław Żyliński wręczył pracownikom pomocy społecznej przyznane postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medale Za Długoletnią Służbę, a marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński  wyróżniającym się placówkom nagrody indywidualne i pamiątkowe grawertony.

Wśród wyróżnionych znalazła się Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu Marzena Kryńska, doceniona za szczególny wkład w pracę socjalną poprzez inspirowanie oraz tworzenie przedsięwzięć na rzecz osób najbardziej potrzebujących.

Spotkaniu towarzyszyły wystąpienia dotyczące dobrych praktyk oraz  wymiana doświadczeń


Dzień Pracownika Socjalnego - wyróżnienie za wkład w pracę socjalną

Dzień Pracownika Socjalnego - wyróżnienie za wkład w pracę socjalną

Dzień Pracownika Socjalnego - wyróżnienie za wkład w pracę socjalną

fot. Wrota Podlasia/OPS w Ciechanowcu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl