Program
Nagrody w konkursie plastycznym "Barwy jesieni" Drukuj
17.12.2015.
 
Od wielu już lat konkurs  plastyczny „Barwy jesieni” organizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, adresowany do placówek oświatowych z terenu gminy Ciechanowiec, cieszy się wielkim zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni”

fot. COKiS


W tym roku na konkurs zgłoszono 226 prac w pięciu kategoriach wiekowych ze wszystkich placówek edukacyjnych działających w gminie Ciechanowiec. W czasie otwarcia pokonkursowej wystawy prac w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu nagrody i wyróżnienia wręczyła Helena Dołęgowska - prezes Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu, który był fundatorem nagród w konkursie.

Kategoria przedszkola
1. Antonina Gołębiewska - Szkoła Podstawowa  w Radziszewie Starym
2. Paweł Gawrysiak - Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym
3. Krzysztof Szymański - Przedszkole w Ciechanowcu
wyróżnienia: Maja Borkowska, Agata Chojnowska, Jakub Kieliszek, Marcel Żach - Przedszkole w Ciechanowcu, Anna Krukowska - Szkoła Podstawowa  w Radziszewie Starym.

Kategoria kl. 0 i I
1. Zosia Stelengowska - COKiS,
2. Jakub Zacharewicz - Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu,
3. Jakub Piotrowski - Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu,
wyróżnienia: Adrian Arnold - Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu, Magdalena Radziszewska - Szkoła Podstawowa w Łempicach, Alicja Sikoń - COKiS, Szymon  Rukat -  Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu, Jakub Niemyjski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kocach-Schabach.

Kategoria klasy II i III
1. Kacper Olszewski - Szkoła Podstawowa w Łempicach,
2. Dawid Chicheł - COKiS,
3. Damian Grabarz - Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu
wyróżnienia: Dominik Deniziak, Ola Olędzka - Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu, Michalina Lipska,  Daria Szymoniak - COKiS, Urszula Koc - Szkoła Podstawowa w Łempicach, Magdalena Zawadzka - Świetlica Szkoły Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu.

Kategoria klasy IV-VI
1. Hubert Zakrzewski - Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu,
2. Kamil Zdzichowski - COKiS,
3. Adrian Majewski - COKiS,
wyróżnienia: Katarzyna Grabarz - Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu, Michał Godlewski, Krystian Gontarczuk, Seweryn Lipski, Patrycja Bogucka - COKiS, Krzysztof Bryc - Szkoła Podstawowa w Łempicach.

Kategoria gimnazja
1. Kamila Niemyjska - Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu,
2. Gabriela Wysocka - Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych,
3. Weronika Kryńska - Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu,
wyróżnienia: Dominika Godlewska - Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu, Adrian Koc - Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych.


Nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni”

Nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni”

Nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni”

Nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni”

Nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni”

Nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni”



 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl