Prezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu Drukuj
21.12.2015.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa zorganizowało spotkanie, którego celem była prezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu połączona z celebrowaniem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Prezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu

fot. A. Kieliszek MPI

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, reprezentacja Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku, dyrektor Podlaskiego Oddziału PFRON, władze samorządowe Ciechanowca, dyrektorzy szkół, prezes Banku Spółdzielczego, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej, uczestnicy i kierujący z wszystkich jednostek lokalnych Stowarzyszenia Pomocy Szansa (Warsztaty Terapii Zajęciowej w Podlesicach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Starych Raciborach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dołubowie, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Perkach-Karpiach, Zakład Aktywności Zawodowej w Witowicach) oraz sąsiadujący Warsztat Terapii Zajęciowej w Kozarzach.

Uczestnicy uroczystości obejrzeli film ukazujący dzień powszedni z funkcjonowania Środowiskowego Domu Samopomocy, gościnne występy artystyczne niepełnosprawnych z zaprzyjaźnionych placówek rehabilitacyjnych: Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Perkach-Karpiach, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Podlesicach, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Starych Raciborach, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dołubowie.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa podziękowało osobom, które przyczyniły się do powstania Środowiskowego Domu Samopomocy  w Ciechanowcu. Pamiątkowe grawertony otrzymali: Dyrektor Andrzej Kozłowski i pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko i Radni Rady Miejskiej w Ciechanowcu, Dyrektor Marzena Kryńska i pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu oraz Pan Krzysztof Tomczuk.

Po pierwszej części spotkania w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu, druga część odbywała się w Środowiskowym Domu Samopomocy, gdzie ksiądz Tadeusz Kryński poświęcił pomieszczenia placówki.

Spotkanie zakończyły zajęcia integracyjne przybyłych gości z uczestnikami placówek rehabilitacyjnych, poczęstunek, karaoke i zabawa przy muzyce.

Sponsorami uroczystości byli: Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, Piekarnia „Beza”, Piekarnia „Kobus”, Polski Koncern Mięsny DUDA, "MD" Sklep Spożywczo-Przemysłowy Małgorzata Kamińska.

          Więcej zdjęć...


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl