Program
Prezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu Drukuj
21.12.2015.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa zorganizowało spotkanie, którego celem była prezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu połączona z celebrowaniem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Prezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu

fot. A. Kieliszek MPI

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, reprezentacja Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku, dyrektor Podlaskiego Oddziału PFRON, władze samorządowe Ciechanowca, dyrektorzy szkół, prezes Banku Spółdzielczego, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej, uczestnicy i kierujący z wszystkich jednostek lokalnych Stowarzyszenia Pomocy Szansa (Warsztaty Terapii Zajęciowej w Podlesicach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Starych Raciborach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dołubowie, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Perkach-Karpiach, Zakład Aktywności Zawodowej w Witowicach) oraz sąsiadujący Warsztat Terapii Zajęciowej w Kozarzach.

Uczestnicy uroczystości obejrzeli film ukazujący dzień powszedni z funkcjonowania Środowiskowego Domu Samopomocy, gościnne występy artystyczne niepełnosprawnych z zaprzyjaźnionych placówek rehabilitacyjnych: Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Perkach-Karpiach, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Podlesicach, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Starych Raciborach, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dołubowie.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa podziękowało osobom, które przyczyniły się do powstania Środowiskowego Domu Samopomocy  w Ciechanowcu. Pamiątkowe grawertony otrzymali: Dyrektor Andrzej Kozłowski i pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko i Radni Rady Miejskiej w Ciechanowcu, Dyrektor Marzena Kryńska i pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu oraz Pan Krzysztof Tomczuk.

Po pierwszej części spotkania w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu, druga część odbywała się w Środowiskowym Domu Samopomocy, gdzie ksiądz Tadeusz Kryński poświęcił pomieszczenia placówki.

Spotkanie zakończyły zajęcia integracyjne przybyłych gości z uczestnikami placówek rehabilitacyjnych, poczęstunek, karaoke i zabawa przy muzyce.

Sponsorami uroczystości byli: Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, Piekarnia „Beza”, Piekarnia „Kobus”, Polski Koncern Mięsny DUDA, "MD" Sklep Spożywczo-Przemysłowy Małgorzata Kamińska.

          Więcej zdjęć...


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl