"Moja przygoda z piłką nożną" Drukuj
28.12.2015.
 
Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu zrealizował zadanie publiczne pod hasłem: „Moja przygoda z piłką nożną”.

"Moja przygoda z piłką nożną"

fot. UKS przy Szkole Podstawowej w Ciechanowcu


Wsparcie finansowe Burmistrza Ciechanowca, ze środków budżetu Gminy Ciechanowiec pozwoliło na zaplanowanie,  zorganizowanie i prowadzenie sekcji mini piłki nożnej dla 21 chłopców w wieku od 7 do 10 lat.

W ramach zajęć odbywały się ćwiczenia tzw. małe gry 1x1, 2x2, 3x3, 4x4,  i gra właściwa 7x7, w czasie których chłopcy poznali przepisy,  opanowali formy i rodzaje rozgrzewki, technikę przyjęcia i podania piłki w miejscu i w ruchu, uderzenia piłki nogą i głową, naukę strzałów, naukę zwodów z piłką i bez piłki, technikę gry ciałem, technikę gry bramkarza, technikę wrzutu piłki.

Jednocześnie prowadzone były ćwiczenia relaksacyjne zmniejszające napięcie przed zawodami, prelekcje na temat zdrowego i higienicznego stylu życia bez alkoholu i papierosów: Ja i troska o mnie, Ja i moje relacja z innymi, Ja i moje środowisko, kulturalnego kibicowania.

Na zakończenie projektu wytypowano 10 najlepszych zawodników do reprezentowania środowiska na turniejach.

Sprzęt zakupiony na potrzeby projektu (stroje piłkarskie, bramki treningowe, piłki, apteczka lekarska) wzbogacą wyposażenie sprzętowe UKS i będą służyły dzieciom w czasie zajęć popołudniowych oraz na zawodach sportowych.                      

                                

Sławomir Pietrzykowski
Koordynator projektu"Moja przygoda z piłką nożną"

"Moja przygoda z piłką nożną"

"Moja przygoda z piłką nożną"

"Moja przygoda z piłką nożną"
 
"Moja przygoda z piłką nożną"

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl