Aniołowie Marceliny - Charytatywny Turniej Karate Drukuj
10.02.2016.
 
Ciechanowiecka organizacja Mazowiecko-Podlaski Klub Karate zorganizował Charytatywny Turniej Karate „Aniołowie Marceliny”. Celem tych zawodów nie była tylko rywalizacja sportowa. Tego dnia najważniejsza była ofiarność ludzi dobrej woli. 

Aniołowie Marceliny - Charytatywny Turniej Karate

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


Datki pieniężne, zbierane do specjalnej puszki przeznaczone były dla Marceliny Podbielskiej, 11-miesięcznej mieszkanki Zambrowa chorej na raka oka zwanego siatkówczakiem. Również opłaty startowe zawodników trafiły do puszek. Zebrana kwota zostanie przekazana na specjalne konto dla Marceliny.

W zawodach udział wzięło 40 uczestników. Zgodnie z kategorią wiekową zawodnicy stawali do pojedynków, które trwały łącznie ponad trzy godziny

Inicjatorami turnieju byli Michał Klimowicz radny Rady Miasta Zambrów, sensei Robert Gaździk, dyrektor Miejskiego Gimnazjum Ryszard Ogrodnik i prezes Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate w Ciechanowcu shihan Artur Więzowski.

Turniej został realizowany dzięki pomocy sponsorów: Banku Spółdzielczego w Zambrowie, dyrektora Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie Ryszarda Ogrodnika, który bezpłatnie udostępnił halę sportową, właścicieli firmy Inter-Tech Anny i Piotra Jankowskich, prezesa Zambrowskiego Ciepłownictwa i Wodociągów Stefana Piszczatowskiego, Piotra Groszwelda z firmy Drukarnia Reklamy, który bezpłatnie wydrukował dyplomy dla zawodników oraz Jarosława Porowskiego, ratownika medycznego zapewniającego bezpłatną obsługę medyczną zawodów.

Zawody odbyły się w Hali Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie.

Finaliści Turnieju Charytatywnego Aniołowie Marceliny

                                                        
 Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


Aniołowie Marceliny - Charytatywny Turniej Karate

Aniołowie Marceliny - Charytatywny Turniej Karate

Aniołowie Marceliny - Charytatywny Turniej Karate

Aniołowie Marceliny - Charytatywny Turniej Karate

Aniołowie Marceliny - Charytatywny Turniej Karate

Aniołowie Marceliny - Charytatywny Turniej Karate


 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl