Stypendia Starosty Wysokomazowieckiego Drukuj
24.02.2016.
 
W siedzibie Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego dla uczniów ze szkół, których organem prowadzącym jest powiat wysokomazowiecki. 

Stypendia Starosty Wysokomazowieckiego

fot. Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem


Wręczając stypendia Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego Bogdan Zieliński podziękował uczniom, ich rodzicom, dyrekcji oraz nauczycielom za pracę i zaangażowanie, które zaowocowały tak wysokimi wynikami.

Z ciechanowieckiego Liceum Ogólnokształcącego i Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych stypendia otrzymali: Anna Susoł, Gabriela Wysocka, Aleksandra Piętka, Natalia Ziółkowska, Robert Bachorek, Przemysław Susoł, Jakub Wakuluk, Emilia Jabłońska, Marta Krysińska, Kewin Niewiarowski, Marta Pełszyk, Paulina Niemyjska, Szymon Kamiński, Remigiusz Truszkowski, Karolina Czarnecka, Krzysztof Radziszewski, Monika Piętka, Katarzyna Łuniewska i Sylwia Uszyńska.


Stypendia Starosty Wysokomazowieckiego 
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl