Konsultacje społeczne "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" w Ciechanowcu Drukuj
25.02.2016.
 
W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu odbyły się konsultacje społeczne poświęcone powstającej „Mapie zagrożeń bezpieczeństwa”.

Konsultacje społeczne "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" w Ciechanowcu

fot. Z. Poniatowski MPI


„Mapa zagrożeń bezpieczeństwa” to projekt Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który ma na celu poprawę bezpieczeństwa w całym kraju i skuteczniejszą walkę z przestępczością. Jej tworzenie opiera się m.in. o debaty i konsultacje społeczne, zaangażowanie organizacji pozarządowych, wojewodów, samorządów, lokalnych mediów i innych osób, które posiadają wiedzę na temat zagrożeń na danym terenie.

W spotkaniu z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem i Posterunku Policji w Ciechanowcu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych i instytucji, a także mieszkańcy gminy Ciechanowiec.

W trakcie dyskusji zebrane osoby wskazywały problemy i zagrożenia, które w ich ocenie mają bezpośredni wpływ na zwiększeniem poczucia bezpieczeństwa mieszkańców i eliminację zagrożeń zakłócający porządek publiczny.

Zebrane informacje wraz z danymi Policji posłużą do opracowania mapy istniejących zagrożeń i pozwolą na racjonalne rozmieszczenie struktur terenowych Policji oraz kierowanie sił i środków w miejsca, gdzie konieczne będzie zwiększenie bezpieczeństwa.   


Konsultacje społeczne "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" w Ciechanowcu

Konsultacje społeczne "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" w Ciechanowcu
 
Konsultacje społeczne "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" w Ciechanowcu
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl