Laureaci Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Drukuj
21.03.2016.

W Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem odbył się XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów oraz eliminacje powiatowe 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. 

Laureaci Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

fot. MOK w Wysokiem Mazowieckiem


Komisja wysłuchała 29 najlepszych młodych recytatorów z powiatu wysokomazowieckiego, którzy zaprezentowali się w Turnieju Recytatorskim i Poezji Śpiewanej.

Laureatką Powiatowego Konkursu Recytatorskiego w kategorii recytacji została Julia Rusiniak z Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Ciechanowcu, a wyróżnienie otrzymała Kamila Cieśluk z Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu. Natomiast w eliminacjach powiatowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego wyróżnienie przyznano Magdalenie Leończak  z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

Realizatorem konkursów była Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem.

źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
KRUS przypomina o kwocie granicznej
Logo KRUSKRUS przypomina, iż do dnia 31 maja rolnik lub domownik prowadzący też pozarolniczą działalność gospodarczą zobowiązany jest złożyć zaświadczenie, że nie została przekroczona kwota graniczna... »
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl