buy medication online
 
Podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Ptaki" Drukuj
28.04.2016.

W Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego pod tytułem „Ptaki”.
 
Podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Ptaki"

fot. O. R. Tomaszewska MPI


"Ptaki" - temat tegorocznego konkursu organizowanego przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Starostwo Powiatu Wysokomazowieckiego okazał się bardzo inspirujący. Na konkurs wpłynęła rekordowa ilość 740 prac zgłoszonych z 33 placówek oświatowych i kulturalnych z całego terenu powiatu wysokomazowieckiego.

W konkursie udział wzięły przedszkola w Ciechanowcu, Czyżewie, Szepietowie i Wysokiem Mazowieckiem, szkoły podstawowe w Bruszewie, Ciechanowcu, Czyżewie, Dąbrowie Wielkiej, Jabłonce Kościelnej, Jabłoni Kościelnej, Klukowie, Łempicach, Radziszewie Starym, Stypułkach-Święchach, Szepietowie, Wojnach-Krupach i Wnorach-Kużelach, zespoły szkół w Kuleszach Kościelnych, Rosochatem Kościelnem, Sokołach i Wysokiem Mazowieckiem, gimnazja w Czyżewie, Jabłoni Kościelnej, Szepietowie i Wysokiem Mazowieckiem, domy kultury w Ciechanowcu, Czyżewie i Szepietowie oraz Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem i Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu.

Komisja konkursowa bardzo wysoko oceniła poziom artystyczny nadesłanych prac, choć spośród 50 prac dzieci w wieku przedszkolnym (3 i 4 latków) tylko 3 uznała za całkowicie samodzielne i zaapelowała do dorosłych: Nie odbierajcie dzieciom radości samodzielnego tworzenia. Dorośli mogą im podpowiadać, ale nie robić tego za nie a potem nagradzać.

Komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria 3-4 lata
1. Ola Skłodowska z Ciechanowca i Zosia Komuda z Ciechanowca
2. Kinga Tymińska, Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem

Kategoria 5-6 lat
1. Natalia Łaszczuk, COKiS
2. Julia Stańczuk, Przedszkole Gminne w Czyżewie i Szymon Rukat, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu
3. Lena Kujawska, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu
wyróżnienia: Jakub Wojtkowski, COKiS; Hanna Moczulska, COKiS; Miłosz Moczulski, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu; Antonina Gołębiewska, Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym; Łukasz Wincenciak, COKiS

Kategoria klasy I-III
1. Magdalena Kłopotowska, Szkoła Podstawowa w Łempicach
2. Daria Daszkowska, COKiS
3. Maria Romanowska, COKiS
wyróżnienia: Klaudia Siekierko, COKiS; Patrycja Koc, Szkoła Podstawowa w Łempicach; Łukasz Grzybowski, Szkoła Podstawowa w Łempicach; Maja Zagroba, Szkoła Podstawowa w Wysokiem Mazowieckiem; Kacper Łukasiuk, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu; Marcin Wojno, Szkoła Podstawowa w Wojnach-Krupach; Nikodem Zacharewicz, COKiS; Aleksandra Szulborska, Szkoła Podstawowa w Czyżewie; Julia Zaręba, GOK w Szepietowie;  Adam Piętka, Szkoła Podstawowa w Klukowie

Kategoria klasy IV-VI
1. Michał Godlewski, COKiS
2. Adrian Boguszewski, Szkoła Podstawowa w Jabłonce Kościelnej
3. Adrian Majewski, COKiS
wyróżnienia: Kinga Załuska, GOK w Szepietowie; Maja Mantur, Szkoła Podstawowa w Jabłoni Kościelnej; Katarzyna Kondracka, Szkoła Podstawowa w Szepietowie; Wiktoria Dmochowska, Szkoła Podstawowa w Wysokiem Mazowieckiem; Patrycja Godlewska, Szkoła Podstawowa w Czyżewie; Anna Sokołowska, Szkoła Podstawowa w Wysokiem Mazowieckiem; Anastazja Wnorowska, Szkoła Podstawowa w Szepietowie; Sebastian Tkacz, Szkoła Podstawowa w Wysokiem Mazowieckiem; Natalia Łapińska, Szkoła Podstawowa w Wysokiem Mazowieckiem

Kategoria gimnazjum
1. Magdalena Klepacka, OSSP w Ciechanowcu
2. Natalia Ziółkowska, OSSP w Ciechanowcu
3. Aleksandra Piętka, OSSP w Ciechanowcu
wyróżnienia: Urszula Pełszyk, OSSP w Ciechanowcu; Julia Sabak, OSSP w Ciechanowcu; Weronika Wojno, Publiczne Gimnazjum w Szepietowie; Sylwia Bogucka, Gimnazjum w Jabłoni Kościelnej

Kategoria szkoły średnie
1. Adam Kostro, Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem
2. Anna Dmochowska, Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem

Dyplomy i nagrody laureatom wręczyły dyrektor COKiS Mirosława Chojnowska i przedstawicielka komisji konkursowej Wiera Godlewska. W podsumowaniu, oprócz uczestników konkursu, udział wzięli także nauczyciele, opiekunowie, wychowawcy oraz rodzice.

Nagrodzone prace plastyczne można oglądać na wystawie pokonkursowej w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu przy ul. Mostowej 6.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card