Program
Promocja czytelnictwa wśród ciechanowieckich przedszkolaków Drukuj
04.05.2016.

W ramach promowania czytelnictwa wśród młodych mieszkańców Gminy Ciechanowiec Miejską Bibliotekę Publiczną odwiedziła grupa czteroletnich przedszkolaków wraz z opiekunkami. Dla niektórych z nich była to pierwsza wizyta w tej instytucji.

Promocja czytelnictwa wśród ciechanowieckich przedszkolaków

fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu


Na spotkaniu dzieci zapoznały się z zasadami korzystania z biblioteki, a w ramach zachęty do czytania książek bibliotekarki przeczytały im bajkę „Franklin i książka z biblioteki”. Dzieci chętnie włączyły się w dyskusję o przygodach Franklina z zagubioną lekturą.

Na efekty promocji czytelnictwa nie trzeba było długo czekać. Już tego samego dnia jedna z czterolatek w towarzystwie mamy założyła kartę czytelnika i obiecała, że będzie stałą czytelniczką - tymi słowami podsumowała akcję dyrektorka biblioteki Iwona Litwińczuk.


Promocja czytelnictwa wśród ciechanowieckich przedszkolaków

Promocja czytelnictwa wśród ciechanowieckich przedszkolaków

Promocja czytelnictwa wśród ciechanowieckich przedszkolaków
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl