Festyn "Dzień Mamy, Taty i Dziecka" - konkursy, gry i zabawy Drukuj
02.06.2016.

W słoneczne popołudnie na uczestników festynu "Dzień Mamy, Taty i Dziecka" odbywającego się w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, XXII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016 oraz XIV Podlaskich Dni Rodziny czekały liczne atrakcje. Jak zawsze dzieci chętnie rywalizowały w konkurencjach sportowych, konkursie piosenki, rysunku na asfalcie czy malowaniu na sztalugach.
 
Festyn "Dzień Mamy, Taty i Dziecka"

fot. P. Filiński COKiS


Dużym zainteresowaniem cieszył się Bieg Papieski oraz mecz dzieci kontra rodzice, który zakończył się wynikiem 4:2. Długie kolejki ustawiały się przy "Krainie Zabawy" - zjeżdżalni i trampolinie. Zespoły taneczne Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu zaprezentowały uczestnikom festynu swoje umiejętności w tańcach ludowych i nowoczesnych. Dodatkową atrakcją były przejażdżki bryczką i motocyklem.

Każdy uczestnik konkursów bez względu na wynik, otrzymał od organizatorów nagrodę. Siły nadwątlone udziałem w zabawie można było podreperować posilając się kiełbaskami z grilla, lodami i napojami.

Odbywający się w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, XXII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016 oraz XIV Podlaskich Dni Rodziny festyn zorganizowali Burmistrz Ciechanowca, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.

Smakołyki i atrakcje oprócz organizatorów sponsorowali: p. Sokołowski - Sklep Mięsny, p. Wysocki - Piekarnia Ciechanowiecka, p. Dołęgowski - Zjezdżalnia i trampolina, p. Grodzki - Market "U Tomka".
 


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl