Festyn "Dzień Mamy, Taty i Dziecka" - konkursy, gry i zabawy Drukuj
02.06.2016.

W słoneczne popołudnie na uczestników festynu "Dzień Mamy, Taty i Dziecka" odbywającego się w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, XXII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016 oraz XIV Podlaskich Dni Rodziny czekały liczne atrakcje. Jak zawsze dzieci chętnie rywalizowały w konkurencjach sportowych, konkursie piosenki, rysunku na asfalcie czy malowaniu na sztalugach.
 
Festyn "Dzień Mamy, Taty i Dziecka"

fot. P. Filiński COKiS


Dużym zainteresowaniem cieszył się Bieg Papieski oraz mecz dzieci kontra rodzice, który zakończył się wynikiem 4:2. Długie kolejki ustawiały się przy "Krainie Zabawy" - zjeżdżalni i trampolinie. Zespoły taneczne Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu zaprezentowały uczestnikom festynu swoje umiejętności w tańcach ludowych i nowoczesnych. Dodatkową atrakcją były przejażdżki bryczką i motocyklem.

Każdy uczestnik konkursów bez względu na wynik, otrzymał od organizatorów nagrodę. Siły nadwątlone udziałem w zabawie można było podreperować posilając się kiełbaskami z grilla, lodami i napojami.

Odbywający się w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, XXII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016 oraz XIV Podlaskich Dni Rodziny festyn zorganizowali Burmistrz Ciechanowca, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.

Smakołyki i atrakcje oprócz organizatorów sponsorowali: p. Sokołowski - Sklep Mięsny, p. Wysocki - Piekarnia Ciechanowiecka, p. Dołęgowski - Zjezdżalnia i trampolina, p. Grodzki - Market "U Tomka".
 


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl