Nagroda Główna w projekcie "W barwach biało-czerwonych" Drukuj
13.06.2016.

W Kuratorium Oświaty w Białymstoku odbyło się podsumowanie pierwszej edycji projektu „W barwach biało-czerwonych”. Wśród 79 nadesłanych prezentacji znalazła się prezentacja Szkoły Podstawowej w Radziszewie Starym, za którą szkoła otrzymała Nagrodę Główną. 

Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym laureatem projektu „W barwach biało-czerwonych”

fot. Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym

Organizatorami przedsięwzięcia byli Podlaski Kurator Oświaty oraz Zarząd Rodziny Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej.

Projekt był realizowany z okazji Święta Konstytucji 3 Maja oraz Święta Flagi. Udział polegał na opracowaniu i zrealizowaniu własnego, dostosowanego do potrzeb szkoły przedsięwzięcia, które zintegrowało społeczność szkolną w przygotowaniu świątecznych dekoracji w szkole lub na zewnątrz budynku szkolnego. 

Jako społeczność szkolna przygotowaliśmy aranżację przestrzeni w najbliższym otoczeniu szkoły - przy wejściu głównym oraz na elewacji szkoły. W ten sposób wprowadziliśmy nowe rozwiązanie, wciągające uczniów, nauczycieli i rodziców w nową formę przeżywania świąt narodowych. Daliśmy wyraz przywiązaniu do barw narodowych, aby w ten sposób kształtować szacunek do symboli narodowych, a także pokazać społeczności lokalnej, że te święta są dla nas ważne.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy nie szczędząc czasu i sił chętnie przyłączyli się do inicjatywy. 

Nagrodzona prezentacja
                             

Elżbieta Komarowska
Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym


Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym laureatem projektu „W barwach biało-czerwonych”

Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym laureatem projektu „W barwach biało-czerwonych”

Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym laureatem projektu „W barwach biało-czerwonych”
 
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl