Wianki na Nurcu - ciechanowieckie powitanie lata Drukuj
28.06.2016.

Organizatorzy Festynu "Wianki na Nurcu" jak zawsze postarali się zaskoczyć widzów nowym elementem programu. Tym razem, jeszcze przed oficjalnym otwarciem imprezy goście festynu mogli skorzystać z doraźnie stworzonej "strefy kibica" i śledzić relację z meczu Polska – Szwajcaria retransmitowaną przez głośniki lub oglądać relację na komputerach i telewizorach udostępnionych w kilku miejscach.

Wianki na Nurcu – ciechanowieckie powitanie lata

fot. A. Kieliszek MPI


Oficjalne otwarcie 41. "Wianków na Nurcu" nastąpiło po poświęceniu wody na ciechanowieckim zalewie przez księdza dziekana Tadeusza Kryńskiego. Z programu zaoferowanego przez organizatorów, każdy mógł wybrać coś dla siebie - jak zawsze atrakcją dla dzieci była Kraina Zabawy, gdzie bezpłatnie udostępnione zostały zjeżdżalnie, trampoliny, eurobungee. Na scenie w programie własnym Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu zaprezentowały się: Zespół Tańców Nowoczesnych C-C Squad, Zespół Młodzieżowy COKiS TREMA, Sławomir Leszczyński z Towarzyszeniem. Ponadto wystąpiły zespoły: Never, Moment, AGA eN, Freestyle oraz występujący w roli "Gwiazdy Wieczoru" zespół Dystans.

W „Konkursie na najpiękniejszy wianek” w tym roku rywalizowało 9 wianków. Jury w składzie: Marzena Borzym, Karolina Dąbrowska i Paulina Wróbel, nagrodziło pierwszym miejscem 3 letnią Klarę Daszkowską, drugie miejsce otrzymała Amelia Twarowska, a miejsce trzecie Kamila Wojtkowska. Aby tradycji stało się zadość, późnym wieczorem przy blasku pochodni wypłynęły na ciechanowiecki zalew kajaki, z których puszczono na wodę wianki. Całość festynu zwieńczył pokaz sztucznych ogni.

Organizatorem festynu „Wianki na Nurcu” był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Podlaskiego i Burmistrz Ciechanowca.

Patronat medialny: Polskie Radio Białystok, Katolickie Radio Podlasie, Kurier Podlaski „Głos Siemiatycz” oraz Miejski Portal Internetowy www.ciechanowiec.pl.

Sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, Producent mięsa i wędlin Cedrob S.A., Kompania Piwowarska S.A. „Żubr”, AB Auto Tomasz Borysiewicz, Neopunkt Sławomir Bogucki, Kwiaciarnia Anna Kozłowska, Apteka im. Prof. Strażewicza Lech Chochlew, S7 Studio Reklamy Robert Godlewski, Piekarnia Ciechanowiecka Łukasz Wysocki, Restauracja „Astoria”, „Zamek u Andrzeja”.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl