Piknik Wakacyjny - kolejne fundusze na budowę placu zabaw Drukuj
13.07.2016.

Podczas niedzielnego Pikniku Wakacyjnego zebrano ponad osiem tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na zakup ostatniego elementu placu zabaw przy kaplicy pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu.
 
Piknik Wakacyjny - kolejne fundusze na budowę placu zabaw

fot. Organizatorzy


Organizatorzy Pikniku Wakacyjnego - Parafia pw. NMP z Fatimy i Stowarzyszenie "Razem", przygotowali dużo atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Były przejażdżki bryczką, loterie i konkursy z nagrodami dla drużyn i indywidualnych zawodników. W "zabawnym kąciku" można było poprosić o wyczarowanie na twarzy motyla, ptaka czy kwiatka, a w innym miejscu zbadać sobie ciśnienie i sprawdzić poziom cukru we krwi. Na uczestników imprezy czekały domowej roboty pyszne ciasta i napoje, kiszka ziemniaczana, bigos, kiełbaski z rożna i frytki.

W czasie imprezy na scenie wystąpiła działająca przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu Ciechanowiecka Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa, a zespół zapewniający oprawę muzyczną ostatniego punktu pikniku czyli "potańcówki na dechach", do tańca skusił nawet strażaków (w pełnym rynsztunku!) czuwających nad bezpieczeństwem imprezy.

Wpływy ze sprzedaży wyrobów garmażeryjnych i ciast, loterii i dobrowolnych datków, wyniosły ponad osiem tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na wzbogacenie istniejących elementów placu zabaw przy kaplicy pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu o zestaw integracyjny. Po zamontowaniu ostatniego zaplanowanego elementu, do wykonania pozostanie tylko wykończenie ogrodzenia.

Zainteresowani wsparciem budowy placu zabaw mogą wpłacać pieniądze na specjalnie utworzone przez parafię subkonto:
nr rachunku bankowego: 14 8749 0006 0004 0370 2000 0040.


          Więcej zdjęć...
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl