Piknik Wakacyjny - kolejne fundusze na budowę placu zabaw Drukuj
13.07.2016.

Podczas niedzielnego Pikniku Wakacyjnego zebrano ponad osiem tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na zakup ostatniego elementu placu zabaw przy kaplicy pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu.
 
Piknik Wakacyjny - kolejne fundusze na budowę placu zabaw

fot. Organizatorzy


Organizatorzy Pikniku Wakacyjnego - Parafia pw. NMP z Fatimy i Stowarzyszenie "Razem", przygotowali dużo atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Były przejażdżki bryczką, loterie i konkursy z nagrodami dla drużyn i indywidualnych zawodników. W "zabawnym kąciku" można było poprosić o wyczarowanie na twarzy motyla, ptaka czy kwiatka, a w innym miejscu zbadać sobie ciśnienie i sprawdzić poziom cukru we krwi. Na uczestników imprezy czekały domowej roboty pyszne ciasta i napoje, kiszka ziemniaczana, bigos, kiełbaski z rożna i frytki.

W czasie imprezy na scenie wystąpiła działająca przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu Ciechanowiecka Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa, a zespół zapewniający oprawę muzyczną ostatniego punktu pikniku czyli "potańcówki na dechach", do tańca skusił nawet strażaków (w pełnym rynsztunku!) czuwających nad bezpieczeństwem imprezy.

Wpływy ze sprzedaży wyrobów garmażeryjnych i ciast, loterii i dobrowolnych datków, wyniosły ponad osiem tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na wzbogacenie istniejących elementów placu zabaw przy kaplicy pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu o zestaw integracyjny. Po zamontowaniu ostatniego zaplanowanego elementu, do wykonania pozostanie tylko wykończenie ogrodzenia.

Zainteresowani wsparciem budowy placu zabaw mogą wpłacać pieniądze na specjalnie utworzone przez parafię subkonto:
nr rachunku bankowego: 14 8749 0006 0004 0370 2000 0040.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl