Wakacje muzyczno-taneczne wychowanków COKiS Drukuj
21.07.2016.

Dzieci i młodzież z działających przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu zespołu tańców nowoczesnych C-c Squad oraz Orkiestry Dętej spędziły pierwsze dni wakacji na obozie muzyczno-tanecznym. 

Wakacje muzyczno-taneczne wychowanków COKiS

fot. Teodor Niemyjski


Nasi młodzi tancerze i muzycy mieli okazję miło i zarazem owocnie spędzić czas w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Rzemieślnik w Broku. Celem obozu było doskonalenie umiejętności muzycznych i tanecznych, podnoszenie sprawności fizycznej,  integracja z rówieśnikami w połączeniu z wypoczynkiem.

Zajęcia taneczne z grupami „C-C Squad 1” i „C-C Squad 2”, które odbywały się dwa razy dziennie prowadzili instruktorzy Agnieszka i Robert Kot. Na zajęciach tancerze doskonalili umiejętności nabyte przez cały rok oraz uczyli się nowych układów tanecznych, które będą mogli zaprezentować niejednokrotnie na turniejach i uroczystościach.

Zajęcia Orkiestry Dętej podzielone na sekcje instrumentalne, które również odbywały się dwa razy dziennie prowadzili: Krzysztof, Cezary oraz Grzegorz Witkowscy. Młodzi orkiestranci  doskonalili grę na instrumentach dętych oraz przygotowywali nowe utwory.

Liczne atrakcje, które wypełniały czas między zajęciami tanecznymi, nie pozwalały na nudę. Na terenie ośrodka znajdował się park z placem zabaw oraz boisko do siatkówki. Chętni na bardziej aktywny wypoczynek mieli okazję wybrać się na wycieczkę rowerową oraz do pobliskiego parku linowego. Wieczory wypełnione były wspólnymi zabawami, śpiewaniem karaoke oraz oglądaniem filmów na „wielkim ekranie”. Kibice piłki nożnej mieli okazję oglądać półfinał Mistrzostw Europy w stworzonej w sali kinowej na tę okazję strefie kibica.

Efektem końcowym obozu były układy grup tanecznych, a także utwory orkiestry dętej oraz tria klarnetowego, które młodzi artyści zaprezentowali przed zgromadzoną widownią. Najbardziej jednak liczy się pasja do tańca i muzyki, którą uczestnicy obozu będą w przyszłości zarażać swoich kolegów.

                             

Teodor Niemyjski
opiekun grupyWakacje muzyczno-taneczne wychowanków COKiS

Wakacje muzyczno-taneczne wychowanków COKiS

Wakacje muzyczno-taneczne wychowanków COKiS

Wakacje muzyczno-taneczne wychowanków COKiS

Wakacje muzyczno-taneczne wychowanków COKiS

Wakacje muzyczno-taneczne wychowanków COKiS

Wakacje muzyczno-taneczne wychowanków COKiS

Wakacje muzyczno-taneczne wychowanków COKiS

Wakacje muzyczno-taneczne wychowanków COKiS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl