buy medication online
 
Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble Drukuj
27.07.2016.

Podobnie jak w ubiegłych latach, także w tym roku III Otwarte Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Ciechanowca w Scrabble były dobrą okazją do spotkania scrabblistów z całej Polski.

Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble

fot. COKiS


Niemal połowę uczestników stanowili zawodnicy z województwa podlaskiego, ale przyjechali też gracze z odległych miejsc takich jak Police, Sopot, czy Zwola koło Poznania. Byli też i tacy, którzy nie zdążyli zagrać w turnieju, ale zachowali dobre wspomnienia z lat ubiegłych i przyjechali do Ciechanowca w celach turystycznych.

W turnieju zagrało 27 osób. Najwyższym rankingiem legitymowali się byli mistrzowie Polski Mariusz Skrobosz, Tomasz Zwoliński i Stanisław Rydzik. Po pierwszym dniu prowadził z kompletem punktów Piotr Pietuchowski. O jeden punkt mniej miał Mariusz Skrobosz, zaś czterech zawodników zakończyło pięcioma wygranymi. W drugim dniu zawodów bardzo dobrze finiszował Tomasz Zwoliński, który wygrał wszystkie partie i zajął z 9 punktami drugie miejsce. Słabiej zagrali obaj liderzy, ich przewaga z pierwszego dnia była jednak znaczna. Obaj zgromadzili po 9 punktów, co wystarczyło Piotrowi Pietuchowskiemu do zwycięstwa w turnieju i zdobycia tytułu Mistrza Ciechanowca, a Mariuszowi Skroboszowi do zajęcia trzeciego miejsca.

Najwięcej „siódemek” (27) ułożył Mariusz Skrobosz, a autorem najdroższego ruchu za 176 punktów był Michał Waszkiewicz. Najlepszy wynik wśród mieszkańców gminy Ciechanowiec osiągnęła Krystyna Perekitko.

Organizatorami III Otwartych Mistrzostw o Puchar Burmistrza Ciechanowca w Scrabble byli Burmistrz Ciechanowca, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Fundacja „Umysł” im. Alfreda Buttsa i Andrzej Choiński. Sędzią głównym turnieju był Mariusz Sylwestrzuk, a sponsorami turnieju Urząd Miejski w Ciechanowcu i Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu.
                                                                 
Mariusz Sylwestrzuk
Sędzia Główny Turnieju
 

          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card