Działania Posterunku Policji w Ciechanowcu Drukuj
31.08.2016.

Dzielnicowi Posterunku Policji w Ciechanowcu obsługujący rejony służbowe miasta i gminy Ciechanowiec od 1 sierpnia 2016 roku wdrożyli plan działań priorytetowo ukierunkowany na zwalczanie na terenie miasta i gminy Ciechanowiec zjawiska spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem oraz innych przestępstw i wykroczeń związanych z tym zjawiskiem.


Przedsięwzięcia będą ukierunkowane na systematyczne sprawdzanie miejsc objętych zakazem spożywania alkoholu tj. w obrębie sklepów, jak i w sklepach z podażą alkoholu, stacjach paliw, parkach, ulicy Plac 3 Maja, Wojska Polskiego, Uszyńskiej, Czyżewskiej. Ponadto wspólnie z Komisją do Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przeprowadzane będą kontrole punktów sprzedaży i uwidaczniania informacji o szkodliwości itp.

Raz w miesiącu będą przeprowadzane wspólnie z policjantami WRD KPP w Wysokiem Mazowieckiem działania skierowane do kierujących "Trzeźwy poranek".

Informacje z podjętych działań będą raz w miesiącu upubliczniane na portalu internetowym Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu.


                             

Kierownik Posterunku Policji w Ciechanowcu
asp. szt. Krzysztof Śliwiński


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl