Wakacje z karate Drukuj
31.08.2016.

Zawodnicy i trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate z Ciechanowca pracowicie spędzili okres wakacyjny na obozach krajowych i zagranicznych.
 

Wakacje z karate

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


Pierwszym zgrupowaniem, w którym uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki był obóz międzynarodowy w Budapeszcie. Treningi trzy razy dziennie prowadzili: Kancho Gerard Gordeau (9 dan), Hanshi Nico Gordeau (8 dan), Shihan Lamert Meinema (6 dan), Shihan Artur Więzowski (6 dan), Shihan Zsolt Zsiga (6 dan), Shihan Horpácsik György (5 dan), Sihan Pal Nemeth (5 dan) i Sensei Andrea Stoppa (4 dan).

Podczas obozu odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie. Trener i zawodnik Polskiej Federacji IBK Damian Laszuk po egzaminie technicznym i po stoczeniu 30. walk po 2 minuty zdał na stopień 1 dan.

Najważniejszym obozem dla zawodników i zawodniczek klubu okazał się obóz sportowy w Wólce Nadbużnej koło Siemiatycz. Podopieczni spędzili tam czas na treningach, aktywnym wypoczynku i rekreacji. Uczestnicy obozu z Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate, oraz z Janowa Podlaskiego i Białej Podlaskiej mieli okazję nauczyć się taktyki walki, kata i samoobrony oraz technik kickbokserskich. Treningi prowadzili Shihan Artur Więzowski, Sempai Wojciech Paszkowski i Sempai Jacek Misiewicz w opiece nad najmłodszymi wsparcie otrzymaliśmy od Pani Honoraty Wajszczuk. W wolnym czasie uczestnicy korzystali z relaksu na basenie oraz w kręgielni.

                             

Mazowiecko-Podlaski Klub KarateWakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl