buy medication online
 
Piknik Rodzinny "Zakończenie wakacji" Drukuj
07.09.2016.

 Logo FIO i FIR

W ostatni weekend wakacji przy kaplicy pw. NMP z Fatimy wspólnota parafialna i Stowarzyszenie "Razem" zorganizowali ostatni w tym roku piknik rodzinny „Zakończenie Wakacji”.
 
Piknik Rodzinny "Zakończenie wakacji"

fot. Stowarzyszenie "Razem"


Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla uczestników pikniku: konkursy zręcznościowe, przejażdżki samochodem strażackim i motocyklem, malowanie twarzy, pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Była zjeżdżalnia, loteria i konkurs na największą dynię oraz wspinaczka na pięciometrowy słup po umieszczoną na wierzchołku nagrodę.

Pierwsze miejsce za wyhodowanie 42 kilogramowej dyni zdobył Adam Kierski a najlepszy we wspinaczce na słup był Bogdan Akonom.

Tradycyjnie oferowane były pyszne wypieki, gofry, bigos i dania z grilla. Stowarzyszenie „Razem” po raz pierwszy serwowało popcorn z własnej maszyny, którą zakupiło ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Piknik zakończył się późnym wieczorem zabawą taneczną na świeżym powietrzu. Do tańca przygrywał zespół muzyczny z Ciechanowca.

Podczas pikniku zebrano ponad pięć i pół tysiąca złotych z przeznaczeniem na wykonanie oświetlenia i monitoringu placu zabaw przy kaplicy.

W latach 2015-2016 zebrano ponad 65 tys. złotych. Koszt zakupu i montażu urządzeń zabawowych wyniósł 55 tysięcy, a pozostałe 10 tysięcy to wydatki na infrastrukturę: ogrodzenie, monitoring i oświetlenie.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card