Piknik Rodzinny "Zakończenie wakacji" Drukuj
07.09.2016.

 Logo FIO i FIR

W ostatni weekend wakacji przy kaplicy pw. NMP z Fatimy wspólnota parafialna i Stowarzyszenie "Razem" zorganizowali ostatni w tym roku piknik rodzinny „Zakończenie Wakacji”.
 
Piknik Rodzinny "Zakończenie wakacji"

fot. Stowarzyszenie "Razem"


Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla uczestników pikniku: konkursy zręcznościowe, przejażdżki samochodem strażackim i motocyklem, malowanie twarzy, pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Była zjeżdżalnia, loteria i konkurs na największą dynię oraz wspinaczka na pięciometrowy słup po umieszczoną na wierzchołku nagrodę.

Pierwsze miejsce za wyhodowanie 42 kilogramowej dyni zdobył Adam Kierski a najlepszy we wspinaczce na słup był Bogdan Akonom.

Tradycyjnie oferowane były pyszne wypieki, gofry, bigos i dania z grilla. Stowarzyszenie „Razem” po raz pierwszy serwowało popcorn z własnej maszyny, którą zakupiło ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Piknik zakończył się późnym wieczorem zabawą taneczną na świeżym powietrzu. Do tańca przygrywał zespół muzyczny z Ciechanowca.

Podczas pikniku zebrano ponad pięć i pół tysiąca złotych z przeznaczeniem na wykonanie oświetlenia i monitoringu placu zabaw przy kaplicy.

W latach 2015-2016 zebrano ponad 65 tys. złotych. Koszt zakupu i montażu urządzeń zabawowych wyniósł 55 tysięcy, a pozostałe 10 tysięcy to wydatki na infrastrukturę: ogrodzenie, monitoring i oświetlenie.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
KRUS przypomina o kwocie granicznej
Logo KRUSKRUS przypomina, iż do dnia 31 maja rolnik lub domownik prowadzący też pozarolniczą działalność gospodarczą zobowiązany jest złożyć zaświadczenie, że nie została przekroczona kwota graniczna... »
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl