Piknik Rodzinny "Zakończenie wakacji" Drukuj
07.09.2016.

 Logo FIO i FIR

W ostatni weekend wakacji przy kaplicy pw. NMP z Fatimy wspólnota parafialna i Stowarzyszenie "Razem" zorganizowali ostatni w tym roku piknik rodzinny „Zakończenie Wakacji”.
 
Piknik Rodzinny "Zakończenie wakacji"

fot. Stowarzyszenie "Razem"


Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla uczestników pikniku: konkursy zręcznościowe, przejażdżki samochodem strażackim i motocyklem, malowanie twarzy, pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Była zjeżdżalnia, loteria i konkurs na największą dynię oraz wspinaczka na pięciometrowy słup po umieszczoną na wierzchołku nagrodę.

Pierwsze miejsce za wyhodowanie 42 kilogramowej dyni zdobył Adam Kierski a najlepszy we wspinaczce na słup był Bogdan Akonom.

Tradycyjnie oferowane były pyszne wypieki, gofry, bigos i dania z grilla. Stowarzyszenie „Razem” po raz pierwszy serwowało popcorn z własnej maszyny, którą zakupiło ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Piknik zakończył się późnym wieczorem zabawą taneczną na świeżym powietrzu. Do tańca przygrywał zespół muzyczny z Ciechanowca.

Podczas pikniku zebrano ponad pięć i pół tysiąca złotych z przeznaczeniem na wykonanie oświetlenia i monitoringu placu zabaw przy kaplicy.

W latach 2015-2016 zebrano ponad 65 tys. złotych. Koszt zakupu i montażu urządzeń zabawowych wyniósł 55 tysięcy, a pozostałe 10 tysięcy to wydatki na infrastrukturę: ogrodzenie, monitoring i oświetlenie.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl