Nowe chodniki na ulicy Łomżyńskiej Drukuj
22.09.2016.

Trwają prace remontowe związane z naprawą chodników na ulicy Łomżyńskiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 690.

Rozbiórka chodnika

fot.  A. Kieliszek MPI


Prace polegają na wykonaniu robót nawierzchniowych: rozbiórki chodników i obrzeży, regulacji pionowej studzienek, ustawieniu krawężników kamiennych oraz ułożeniu chodników z kostki brukowej betonowej szarej o grubości 6 cm i kostki brukowej betonowej kolorowej o grubości 8 cm. Nowe chodniki będą miały nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim przyczynią się do poprawy komfortu poruszających się tamtędy pieszych.  Prace zakończą się w październiku 2016 roku. Natomiast na jesieni 2017 roku planowany jest remont nawierzchni drogowej.

Zleceniodawcą inwestycji jest Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku Rejon Dróg Wojewódzkich w Siemiatyczach, a wykonawcą Firma „DIMEX” Budownictwo Komunikacyjne z Siemiatycz.

Również województwo mazowieckie realizuje inwestycję, która ucieszy kierowców jadących z Ciechanowca do Warszawy. Na drodze nr 694 na odcinku Nur – Tymianki-Okunie trwa przebudowa drogi. Związane z tym utrudnienia w ruchu, w tym ograniczenie prędkości i zakaz wyprzedzania, potrwają do 16 listopada 2016 r. Na ten termin planowane jest zakończenie prac.

Plan sytuacyjny – ul. Łomżyńska
 
 
Prace remontowe na ulicy Łomżyńskiej

Prace remontowe przy ulicy Łomżyńskiej

Prace remontowe przy ulicy Łomżyńskiej

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl