Plan zajęć na rok szkolny 2016/2017 Drukuj

 

  Plan zajęć w roku szkolnym 2016/2017

Budynek byłej synagogi
ul. Mostowa 6

Poniedziałek – 8.00-19.00
Wtorek – 8.00-19.00
Środa – 8.00-19.00
Czwartek – 8.00-19.00
Piątek – 8.00-20.00
Sobota - 14.00-19.00
      12.00-19.00 (co drugi tydzień)
Sala gimnastyczna i budynek COKiS
ul. 11 Listopada 5A

Poniedziałek – 14.00-19.00
Wtorek – 14.00-20.00
Środa – 14.00-19.00
Czwartek – 14.00-20.00
Piątek – nieczynna
Sobota – 14.00-19.00

Poniedziałek
11.30–12.30
(sala plastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
zajęcia plastyczne
(klasy III)

Instruktor: Maria Murawska
16.00–17.00
(świetlica
ul. Mostowa 6)
Świetlica Socjoterapeutyczna

Terapeuta: Małgorzata Sękal
16.30–17.30
(Orlik/sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
szkółka piłkarska żaki
(grupa I i II)

Instruktor: Kamil Murawski
18.00–19.00
(sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
aerobik
(dorośli)

Instruktor: Joanna Czechowicz
20.15–21.15
(sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
zumba

Instruktor: Justyna Troc
Wtorek
13.30–14.15
(sala baletowa
ul. Mostowa 6)
taniec nowoczesny
(grupa najmłodsza)

Instruktor: Robert Kot
14.15–15.15
(sala baletowa
ul. Mostowa 6)
taniec nowoczesny
(grupa starsza - klasy I-III)

Instruktor: Robert Kot
15.15–16.15
(sala baletowa
ul. Mostowa 6)
taniec nowoczesny
(grupa najstarsza - klasy IV-VI i gimnazjum)

Instruktor: Robert Kot
15.30–17.00
(świetlica
ul. Mostowa 6)
szachy
(grupa gimnazjalna i licealna)

Instruktor: Małgorzata Bekier
16.00–17.30
(świetlica
ul. Mostowa 6)
zajęcia plastyczne

Instruktor: Marzena Wysocka-Borzym
16.30–17.00
(sala baletowa
ul. Mostowa 6)
taniec ludowy
(grupa młodsza)

Instruktor: Mirosław Szymański
17.15–18.00
(sala baletowa
ul. Mostowa 6)
taniec ludowy
(grupa starsza)

Instruktor: Mirosław Szymański
17.00–18.30
(sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
siatkówka
(młodzież i dorośli)
drugi wtorek miesiąca
17.00–22.00
(sala główna
ul. Mostowa 6)
Klub Seniora
Środa
11.30–12.30
(sala plastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
zajęcia plastyczne
(klasy I)

Instruktor: Maria Murawska
12.30–13.30
(sala plastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
zajęcia plastyczne
(klasy IV-VI)

Instruktor: Maria Murawska
15.00–16.30
(Orlik/sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
drużyna orlików

Instruktor: Sławomir Pietrzykowski
16.00–17.00
(świetlica
ul. Mostowa 6)
Świetlica Socjoterapeutyczna

Terapeuta: Małgorzata Sękal
16.30–17.30
(Orlik/sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
szkółka piłkarska żaki
(grupa I - zaawansowana)

Instruktor: Kamil Murawski
17.00–18.30
(sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
tenis stołowy
(młodzież i dorośli)
Czwartek
11.30–12.30
(sala plastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
zajęcia plastyczne
(klasy II)

Instruktor: Maria Murawska
12.30–13.30
(sala plastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
zajęcia plastyczne
(klasy 0)

Instruktor: Maria Murawska
15.00–16.00
(świetlica
ul. Mostowa 6)
szachy
(klasy 0-III)

Instruktor: Małgorzata Bekier
16.00–17.00
(świetlica
ul. Mostowa 6)
szachy
(klasy IV-VI)

Instruktor: Małgorzata Bekier
16.00–17.30
(świetlica
ul. Mostowa 6)
zajęcia plastyczne

Instruktor: Marzena Wysocka-Borzym
16.30–18.30
(sala główna
ul. Mostowa 6)
scrabble

Instruktor: Krystyna Perekitko
16.30–17.30
(Orlik/sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
szkółka piłkarska żaki
(grupa II - początkująca)

Instruktor: Kamil Murawski
17.00–18.30
(sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
siatkówka
(młodzież i dorośli)
Piątek
11.30–12.30
(sala plastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
zajęcia plastyczne
(klasy III)

Instruktor: Maria Murawska
12.30–13.30
(sala plastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
zajęcia plastyczne
(klasy 0)

Instruktor: Maria Murawska
13.30–14.15
(sala baletowa
ul. Mostowa 6)
taniec nowoczesny
(grupa najmłodsza)

Instruktor: Robert Kot
15.15–16.15
(sala baletowa
ul. Mostowa 6)
taniec nowoczesny
(grupa starsza - klasy I-III)

Instruktor: Robert Kot
15.15–16.15
(sala baletowa
ul. Mostowa 6)
taniec nowoczesny
(grupa najstarsza - klasy IV-VI i gimnazjum)

Instruktor: Robert Kot
15.00–16.30
(Orlik/sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
drużyna orlików

Instruktor: Sławomir Pietrzykowski
16.30–17.30
(Orlik/sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
szkółka piłkarska żaki
(grupa I - zaawansowana)

Instruktor: Kamil Murawski
co drugi tydzień
16.00–18.00
(sala orkiestry
ul. Mostowa 6)
zespół instrumentalny


Instruktor: Sławomir Leszczyński
18.00–20.00
(sala orkiestry
ul. Mostowa 6)
Orkiestra Dęta

Instruktor: Krzysztof Witkowski
Sobota
co drugi tydzień
11.30–13.30
(sala orkiestry
ul. Mostowa 6)
zespół instrumentalny


Instruktor: Sławomir Leszczyński
14.00–19.00
(sala orkiestry
ul. Mostowa 6)
Orkiestra Dęta
(zajęcia indywidualne)

Instruktor: Krzysztof Witkowski
15.00–16.30
(sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
tenis stołowy
(młodzież i dorośli)
17.00–18.30
(sala gimnastyczna
ul. 11 Listopada 5A)
koszykówka
(młodzież i dorośli)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl