Plan zajęć na rok szkolny 2017/2018 Drukuj

 

Plan zajęć w roku szkolnym 2017/2018

Budynek byłej synagogi
ul. Mostowa 6


Poniedziałek – 9.00-19.00
Wtorek – 9.00-19.00
Środa – 9.00-19.00
Czwartek – 9.00-20.30
Piątek – 9.00-20.00
Sobota - 14.0-19.00

Sala gimnastyczna COKiS
ul. 11 Listopada 5A


Poniedziałek - 14.00-19.00
Wtorek – 14.00-19.00
Środa – 14.00-19.00
Czwartek – 14.00-19.00
Piątek – 15.00-21.30
Sobota – 14.00-19.00 

Poniedziałek

11.30
(ul. 11 Listopada 5A,
sala plastyczna)
zajęcia plastyczne - kl. II
12.30
(ul. 11 Listopada 5A,
sala plastyczna)
zajęcia plastyczne - kl. III-IV
14.30
(ul. Mostowa 6, sala taneczna)
tańce nowoczesne - grupa najmłodsza
15.15
(ul. Mostowa 6, sala taneczna)
tańce nowoczesne - grupa średnia
15.30
(ul. Mostowa 6, świetlica)
szachy - grupa początkująca kl. III-VI
16.15
(ul. Mostowa 6, sala taneczna)
tańce nowoczesne - grupa najstarsza
16.30
(Orlik, sala gimnastyczna)
piłka nożna - Żaki
18.30
(ul. Mostowa 6, sala taneczna)
zajęcia taneczne hip-hop - dzieci do lat 13
19.30
(ul. Mostowa 6, sala taneczna)
zajęcia taneczne hip-hop - młodzież

Wtorek

11.30
(ul. 11 Listopada 5A,
sala plastyczna)
zajęcia plastyczne - kl. I
16.00
(ul. Mostowa 6, sala plastyczna)
rękodzieło artystyczne dla dzieci
16.00
(ul. Mostowa 6, świetlica)
zajęcia socjoterapeutyczne
16.30
(ul. Mostowa 6, sala taneczna)
Zespół Pieśni i Tańca "Ciechanowiec" - grupa najmłodsza
17.15
(ul. Mostowa 6, sala taneczna)
Zespół Pieśni i Tańca "Ciechanowiec" - grupa starsza
17.00
(ul. Mostowa 6)
Klub Seniora (w każdy drugi wtorek miesiąca)
17.00–19.00
(ul. 11 Listopada 5A,
sala gimnastyczna)
piłka siatkowa

Środa

11.30
(ul.11 Listopada 5A,
sala plastyczna)
zajęcia plastyczne - kl. III
12.30
(ul.11 Listopada 5A,
sala plastyczna)
zajęcia plastyczne - kl. 0
15.00
(Orlik, sala gimnastyczna)
piłka nożna - Młodziki
16.00
(ul. Mostowa 6, świetlica)
zajęcia socjoterapeutyczne
16.00
(ul. Mostowa 6, sala plastyczna)
rękodzieło artystyczne dla dzieci
16.30
(Orlik, sala gimnastyczna)
piłka nożna - Żaki
17.30–19.00
(ul. 11 Listopada 5A)

tenis stołowy

Czwartek

12.30
(ul. 11 Listopada 5A,
sala plastyczna)
zajęcia plastyczne - kl. III-IV
14.45
(ul. Mostowa 6, sala taneczna)
tańce nowoczesne - grupa średnia
15.45
(ul. Mostowa 6, sala taneczna)
tańce nowoczesne - grupa najmłodsza
16.30
(ul. Mostowa 6, sala taneczna)
tańce nowoczesne - grupa najstarsza
15.30
(ul. Mostowa 6, świetlica)
szachy - grupa zaawansowana kl. VII, gimnazjum, szkoła średnia
16.00
(ul. Mostowa 6, sala główna)
scrabble
16.30
(ul. Mostowa 6, sala plastyczna)
rękodzieło artystyczne dla dzieci
17.30
(ul. Mostowa 8, sala taneczna)
zajęcia taneczne hip-hop - dzieci do lat 9
17.00–19.00
(ul. 11 Listopada 5A,
sala gimnastyczna)
piłka siatkowa

Piątek

15.00
(ul. Mostowa 6, sala główna)
Ciechanowiecki Chór Seniora (co dwa tygodnie)
15.00
(Orlik, sala gimnastyczna)
piłka nożna - Młodziki
15.00
(ul. Mostowa 6, sala muzyczna)
Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa (co dwa tygodnie
16.30
(Orlik, sala gimnastyczna)
piłka nożna - Żaki
15.00
(Orlik, sala gimnastyczna)
piłka nożna - Młodzik
18.00
(ul. Mostowa 6, sala muzyczna)
Orkiestra Dęta
14.45
(ul. 11 Listopada 5A,
sala gimnastyczna)
zumba

Sobota

14.00
(ul. Mostowa 6, sala główna)
Ciechanowiecki Chór Seniora
15.00
(ul. Mostowa 6, sala muzyczna)
Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa
14.00-19.00
(ul. Mostowa 6, sala muzyczna)
Orkiestra Dęta - zajęcia indywidualne
15.00–17.00
(ul. 11 Listopada 5A)
tenis stołowy
17.00–19.00
(ul. 11 Listopada 5A)
koszykówka
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl