Zaproszenie na spotkanie organizacji pozarządowych Drukuj
25.11.2016.
Dotacje na rozwijanie działalności gospodarczej
 
Organizacje pozarządowe z powiatu wysokomazowieckiego mają okazję do spotkania i wymiany doświadczeń w kontekście aspektów prawnych, a także finansowania swoich działań. Będzie to możliwe dzięki Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie” organizatora Forum NGO, które odbędzie się 9 grudnia 2016 roku w godz. 9.00 -16.00 w Restauracji ODESSA, ul. Przemysłowa 6, Wysokie Mazowieckie.

W programie Forum przewidziane jest omówienie nowego rozporządzenia związanego z udzielaniem dotacji, a przede wszystkim zmian dotyczących możliwości rozliczania wkładu rzeczowego i osobowego w ofertach oraz wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań.
 
Termin zgłoszeń upływa 2 grudnia 2016 roku. Przewidziany jest udział czterdziestu organizacji, a dla dziesięciu z nich zapewniona jest możliwość zaprezentowania swojej działalności (maksymalnie 5-minutowe wystąpienia). Dlatego nie należy zwlekać i jak najszybciej wysłać formularz zgłoszeniowy.

Stowarzyszenie zapewni uczestnikom nieodpłatnie obiad, serwis kawowy oraz materiały dydaktyczne.

Formularz zgłoszeniowy należy złożyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: 18-200 Wysokie Mazowieckie, ul. Ludowa 15. Dopuszczalne jest także przesłanie formularza zgłoszeniowego faxem lub e-mailem a następnie dostarczenie oryginału w dniu organizacji Forum NGO.

Udział w zadaniu jest w całości sfinansowany ze środków LGD Brama na Podlasie, pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl