Zaproszenie na spotkanie organizacji pozarządowych Drukuj
25.11.2016.
Dotacje na rozwijanie działalności gospodarczej
 
Organizacje pozarządowe z powiatu wysokomazowieckiego mają okazję do spotkania i wymiany doświadczeń w kontekście aspektów prawnych, a także finansowania swoich działań. Będzie to możliwe dzięki Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie” organizatora Forum NGO, które odbędzie się 9 grudnia 2016 roku w godz. 9.00 -16.00 w Restauracji ODESSA, ul. Przemysłowa 6, Wysokie Mazowieckie.

W programie Forum przewidziane jest omówienie nowego rozporządzenia związanego z udzielaniem dotacji, a przede wszystkim zmian dotyczących możliwości rozliczania wkładu rzeczowego i osobowego w ofertach oraz wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań.
 
Termin zgłoszeń upływa 2 grudnia 2016 roku. Przewidziany jest udział czterdziestu organizacji, a dla dziesięciu z nich zapewniona jest możliwość zaprezentowania swojej działalności (maksymalnie 5-minutowe wystąpienia). Dlatego nie należy zwlekać i jak najszybciej wysłać formularz zgłoszeniowy.

Stowarzyszenie zapewni uczestnikom nieodpłatnie obiad, serwis kawowy oraz materiały dydaktyczne.

Formularz zgłoszeniowy należy złożyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: 18-200 Wysokie Mazowieckie, ul. Ludowa 15. Dopuszczalne jest także przesłanie formularza zgłoszeniowego faxem lub e-mailem a następnie dostarczenie oryginału w dniu organizacji Forum NGO.

Udział w zadaniu jest w całości sfinansowany ze środków LGD Brama na Podlasie, pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl