buy medication online
 
Obchody Podlaskiego Dnia Seniora Drukuj
30.11.2016.

W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się Podlaskie Dni Seniora. W spotkaniu udział wzięło blisko 50 seniorów, zainteresowanych tematyką wykładów. 

Obchody Podlaskiego Dnia Seniora

fot. A. Kieliszek MPI


W czasie spotkania seniorzy wysłuchali wykładu fizjoterapeuty pt. „Kręgosłup Seniora - co zrobić żeby nie bolało?” i wykładów prawnika na temat bezpieczeństwa i prawa: "Oszustwa na szkodę osób starszych" i  "Prawo spadkowe - podstawowe elementy teoretyczne oraz elementy praktyczne". Podobno w naszym wieku musi boleć, bo jak nie boli to już jest źle. Jednak warto było dzisiaj poznać sposoby na to aby bolało mniej i żebym mógł dłużej cieszyć się sprawnością fizyczną - powiedział uczestnik spotkania. Ciekawe były także wykłady prawniczki. Czuję się lepiej poinformowany na co mam uważać nie tylko w sprawach prawnych, ale i w codziennym życiu - dodał.
 
Dzień Seniora to szczególny moment, który pozwala docenić i podkreślić potencjał doświadczenia, wartości i wiedzy, z których mogą czerpać młodsze pokolenia. Drodzy Seniorzy jesteście źródłem życiowej mądrości, której nabywa się z upływem lat. - napisał w liście skierowanym do seniorów Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński. - W okresie ostatnich dziesięcioleci obserwowany jest spadek rozwoju demograficznego oraz zmiany w strukturze wieku mieszkańców naszego kraju i województwa. Polityka senioralna staje się coraz ważniejszym elementem życia społecznego. Po stronie samorządowców leży zapewnienie godnych warunków życia osobom starszym, dlatego też podejmowane są działania mające na celu promowanie i wspieranie aktywności starszego pokolenia.

Organizatorami Podlaskich Dni Seniora byli Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku i Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.


Obchody Podlaskiego Dnia Seniora

Obchody Podlaskiego Dnia Seniora

Obchody Podlaskiego Dnia Seniora

Obchody Podlaskiego Dnia Seniora

Obchody Podlaskiego Dnia Seniora
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card